Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Lauke prekiaujantiems alytiškiams bus patogiau – įrengė jiems vietą

Raimonda Bernatavičienė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  16:28, 2020-09-14
Lauko stoginė Vidzgiryje.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Vidzgiryje, prie prekybos centro „Iki“, daržo ar miško gėrybėmis prekiauti susirenkantys alytiškiai nuo šiol tai daryti galės kur kas patogesnėmis sąlygomis. Alytaus miesto savivaldybė pasirūpino, kad prekiautojams būtų įrengta lauko stoginė, kur jie tvarkingai galėtų įsitaisyti su turimomis prekėmis.

 

Lauko stoginė gelbės ir nuo lietaus, ir nuo saulės spindulių. Prekeiviams bus patogiau, o ir bendras vaizdas atrodys estetiškiau.

 

„Alytaus mieste yra tokių vietų, kur žmonės nuo seno prekiauja savo turima produkcija, surinktomis gėrybėmis. Viena tokių vietų yra Putinuose, prie „Maximos“, kita – Vidzgiryje, prie parduotuvės „Iki“.

 

Pastarojoje vietoje sąlygos prekybai lig šiol nebuvo tokios, kokių norėtųsi. Prekeiviai įsikurdavo kaip jiems patogiau, prekes išdėstydavo, kur rasdavo vietos. Tad nusprendėme tas sąlygas pagerinti, suteikti galimybę lauko prekyba užsiimti šiek tiek apsisaugant ir nuo oro sąlygų”, - sakė Alytaus miesto savivaldybės vicemeras Šarūnas Klėgeris.

 

Jis teigė, kad jei poreikis didėtų, galbūt ateityje būtų galima pastatyti ir antrą tokią lauko stoginę.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai