Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

A. Latvys po darbo galvą ilsina klausydamasis roko

Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija   •    •  13:58, 2023-12-18
Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vedėjas Algirdas Latvys.

22 100 – tiek kilometrų per metus nuvažiuoja Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vedėjas Algirdas Latvys keliaudamas į darbą ir iš jo. Kelyje – visada tik su grojančia muzika, todėl kelionė ne vargina, o padeda apsvarstyti dienos darbus ir neparsinešti jų į Varėnoje esančius namus. O rūpesčių ir reikalų išties daug ir rimtų – nuo elektros lemputės iki kelių, kurie ypač rūpi rajono gyventojams. A. Latvys savivaldybėje dirba beveik trejus metus, tačiau patirties – daugiau nei 30 metų.

 

Namie – nuo roko šėlstanti siela

 

A. Latvys profesijos srityje – be galo reiklus kelių priežiūros profesionalas, tačiau ne darbinėje aplinkoje – muzikos gerbėjas, kurios klausydamasis pailsi.

 

A. Latvio darbe – daug įtampos, gyventojų problemų, piktų komentarų ir skambučių. „Pailsiu šeimoje. Apie darbą nekalbame, nes visus reikalus stengiuosi palikti kelyje į namus. Penkias dienas per savaitę sportuoju, o didžiausias mano hobis – muzika, jos klausydamas atsipalaiduoju ir pailsiu. Ji mano gyvenime – nuo jaunystės. Buvo magnetinės juostos, plokštelės, kompaktai, dabar kolekcionuoju vinilines plokšteles. Būdamas studentu negalėjau jų nusipirkti. Stipendija buvo 30 rublių, o „firminė“ plokštelė – 120 – tiek, kiek mamos alga. Tad dabar smagu nusipirkti tai, ko tada negalėjau“, – sako A. Latvys.

 

Nors jis pats nemuzikuoja, bet džiaugiasi, kad 15-metė dukra groja akordeonu. Algirdas gali pasigirti didele plokštelių kolekcija ir mansardoje įrengtu muzikos kambariu, kurį šeima vadina „Relax FM“. Rimtus darbus dirbantis savivaldybės darbuotojas klausosi ir rimtos muzikos – progresyviojo roko, dažnai skamba grupių „Pink Floyd“, „Eloy“ įrašai.

 

Dar viena po darbo A. Latviui leidžianti pailsėti veikla – namų ir tėvų sodybos aplinkos priežiūra. „Nemėgstu keliauti. Pati geriausia kelionė – į gimtąją sodybą Cibonių kaime. Patinka joje ir šeimai. Kai savaitgaliais visi suvažiuoja – būna 12 žmonių“, – gausiu artimųjų būriu džiaugiasi A. Latvys.

 

Dauguma prašymų – dėl kelių

 

Alytaus rajono savivaldybėje A. Latvys dirbti pradėjo prieš beveik trejus metus, po trijų dešimtmečių darbo valstybės įmonėje „Alytaus regiono keliai“.

 

Geri keliai – vienas dažniausių rajono gyventojų prašymų savivaldybei. „Žmonės nori važiuoti lygiu, tvarkingu, nuvalytu keliu. Stengiamės, kad jie tokie ir būtų, reaguojame į pastabas. Alytaus rajono savivaldybei priklauso 1200 km kelių – yra ką veikti, kiekvieną kilometrą sužiūrėti. Kelių priežiūra vykdoma pagal priežiūros lygius, intensyvumą, kelio kategoriją, yra daug kitų dedamųjų, bet žmonės mūsų argumentų kartais ir negirdi – nori tiesiog patogiai važiuoti“, – sako A. Latvys.

 

Su komanda – nors ir į žvalgybą

 

Komunalinio ūkio ir architektūros skyriuje darbas tiesiog virte verda, čia komanda su A. Latviu priešakyje rūpinasi – statybos projektais, kelių priežiūra ir remontu, apšvietimo įrengimu, avarinės būklės medžiais, apželdinimu, kapinių priežiūra, vandentvarka ir daug kitų. Kaip sako skyriaus vedėjas, visi darbai svarbūs – nuo žemės paskirties keitimo, leidimo statybai iki elektros lemputės.

 

A. Latvio komandoje – 11 specialistų, kuriais jis džiaugiasi ir giria. „Jeigu ne kolektyvas, toks geras ir šaunus, tai tikrai dirbti būtų sunku. Padedame vieni kitiems – kartu išgyvename sunkumus, pasijuokiame. Mano kolegos yra pareigingi, nuoširdūs – su jais galima eiti nors ir į žvalgybą“, – kalbėdamas apie komandą šypsosi A. Latvys.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai