Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Lankavos parduotuvėje – šiuolaikiški vazonai Jūsų namams

Lankava informacija  •    •  9:05, 2023-06-06
Lankavos parduotuvėje Sodo ir daržo prekių skyrius pasipildė naujienomis, kurios patiks tiek naujovių mėgėjams, tiek mėgstantiems klasiką.
Lankavos nuotr.

Lankavos parduotuvėje Sodo ir daržo prekių skyrius pasipildė naujienomis, kurios patiks tiek naujovių mėgėjams, tiek mėgstantiems klasiką. Savo aplinką puošiantiems gėlėmis siūlome įsigyti šiuolaikiškų, funkcionalių vazonų ir kitų prekių, kurios palengvins jūsų kasdienę augalų priežiūrą, o kartu ir puoš aplinką.

 

 

Šie vazonai puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta gėles, tačiau neturi laiko jas kasdien laistyti ir prižiūrėti. Naudojant šiuos vazonus su savaiminio laistymo sistema drėgmė dirvožemyje laikysis iki 14 dienų.

 

Savaiminio laistymo vazonas susideda iš dviejų dalių: vandens rezervuaro, kuriame ir yra savaiminio laistymo sistema ir įdėklo – vidinės dalies substratui ir augalams. Augalai mėgsta saulės šviesą, bet jų šaknys – ne. Šie vazonai su dviguba sienele lengvai susidoros su šia problema. Vazonuose taip pat yra perpildymo anga, kurioje kaupiasi vandens perteklius po gausaus lietaus ar per dažno laistymo bei oro tarpas, kuris yra paslėptas tarp apatinio savaime laistančio įdėklo krašto ir maksimalaus vandens lygio rezervuare. Tai užtikrina laisvą oro cirkuliaciją ir taip sumažina šaknų sistemos puvimą.

 

Savaiminio laistymo vazonus galima naudoti balkonuose, terasose, ant palangių, ant laiptų prie įėjimo į jūsų namus, interjere su šildomomis grindimis ir daug kitų vietų. Juose tinka auginti vienmečius, daugiamečius augalus, mažesnius spygliuočius ir kitus sumedėjusius augalus, smulkius vaisius, daržoves, kambarines gėles. Šie vazonai nėra skirti sausumą mėgstantiems augalams ir sukulentams. Vazonai su savaiminio laistymo sistema tiks tiems, kurie siekia subalansuoto laistymo, optimalaus vandens panaudojimo, temperatūros svyravimo reguliavimo ir  laisvės nuo nuolatinio laistymo ir priežiūros.

 

Išsirinkite iš gausaus siūlomo formų, dydžių ir spalvų asortimento ir mėgaukitės puikiai augančiais gėlynais be ypatingos priežiūros.

 

Puiki proga išbandyti šiuos funkcionalius vazonus, nes tik birželio mėnesį juos įsigysite net su 25% nuolaida.

 

Moliniai lauko vazonai – labai patvarūs

 

 

 

Klasikos mėgėjus kviečiame savo namus ir kiemą puošti įspūdingais moliniais rankų darbo vazonais. Nuo mažų iki daugiau nei 70 cm aukščio siekiantys keramikos vazonai tiks prie įvairaus interjero, nes pas mus jų rasite skirtingų raštų, skirtingų spalvų iš kurių galėsite susidėlioti visą kompoziciją.

 

Šie moliniai vazonai ne tik gražūs ir stilingi, bet ir funkcionalūs bei patvarūs. Rankų darbo moliniai vazonai gaminami ir dekoruojami rankomis, todėl kiekvienas jų yra unikalus. Keraminių glazūruotų vazonų degimo procesas vyksta aukštesnėje nei 1200°C temperatūroje, todėl jie tinkami naudoti tiek viduje, tiek lauke, yra atsparūs šalčiui. Molinių vazonų dugnuose yra drenažo angos, tad juose neužsilaikys vandens perteklius, taip apsaugant šaknis nuo puvimo.

 

Aplinkosaugos saugotojai – vazonai iš kompozito

 

Tarp naujienų rasite ir ekologiškumo, ilgaamžiškumo ir modernaus dizaino derinį – vazonus iš kompozito. Jų gamyboje naudojamos antrinės žaliavos: 60% plastikas, 30% akmens dulkės, 10% medienos dulkės. Šie vazonai puikus pasirinkimas visiems neabejingiems išteklių tausojimui, antriniam panaudojimui bei aplinkosaugai. Šie vazonai yra pagaminti iš perdirbtų medžiagų. Dėl tinkamos proporcijos žaliavų derinio, kompozitinis vazonas yra patvarus ir atsparus oro sąlygoms. Vazonas kartu su tinkamai parinktais augalais gali stovėti lauke tiek vasarą, nebijodamas spalvos išblukimo, tiek žiemą – atsparus šalčiui ir nesutrūkinėjantis.

 

Pinti gaminiai terasai ir namams

 

 

Savo interjerui taip pat rasite įvairių dydžių ir formų pintus gaminius. Čia rasite krepšius duonai ar vaisiams, skalbinių dėžes ir įvairių tipų daiktadėžes bei dėžes, kurie papuoš jūsų namus, pravers keliaujant į gamtą ar rengiant šventes. Funkcionalūs krepšiai pagaminti iš natūralių medžiagų, tokių kaip jūros žolės, vytelės, rotangas. Iš šių medžiagų Lankavos parduotuvėje rasite ir kilimėlių, jie yra universalūs, neutralių spalvų ir dera prie praktiškai bet kokio stiliaus dekoruoto interjero. Juos lengva prižiūrėti, o valymui užtenka tik vandens.

 

Susikurkite išskirtinį stilių, nes tik birželio mėnesį juos įsigysite net iki 30% pigiau!

 

Atnaujinkite savo interjerą prekėmis, kurias rasite Lankavos parduotuvėje, Kepyklos g. 17, Alytuje arba svetainėje www.lankava.lt.

Komentarų nėra