Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 441

Laikinojo karantinavimo vietose apsistoja vis daugiau alytiškių

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  11:08, 2020-05-20
Alytaus miesto sav. Komunikacijos skyriaus nuotr.

Švelnėjat karantinui ir atnaujinus dalį skrydžių auga iš užsienio į Alytų sugrįžtančių ir laikinojo karantinavimo vietose apsistoti norinčių alytiškių skaičius. Šiuo metu Alytaus miesto stadione esančiuose Sportininkų namuose gyvena  7 asmenys, o viešbutyje „Dzūkija“– 4 iš užsienio parvykę alytiškiai. Gegužės 22 d. Sportininkų namuose bus apgyvendinti dar 9 asmenys.

 

Kaip pastebi Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja Roberta Samuolytė-Kisielienė, pastaruoju metu sulaukiama vis daugiau laikinojo karantinavimo galimybėmis besidominčių alytiškių skambučių. Iš užsienio parvykstantys asmenys domisi transportavimo galimybėmis ir apgyvendinimo sąlygomis.

 

Alytaus miesto savivaldybės administracija primena, kad iš užsienio parvykstantys asmenys  laikinojo karantinavimo klausimais gali kreiptis į  Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoją Robertą Samuolytę-Kisielienę tel. +370  693 55 005 arba Finansų ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoją Antaną Butkevičių tel. +370 620 24 321 arba rašyti el. paštu karantinas@alytus.lt.

 

Laikinojo karantinavimo paslaugos (įskaitant transportavimą ir maitinimą) bus teikiamos tik iš anksto el. p. karantinas@alytus.lt  arba nurodytais telefonais užsiregistravusiems asmenims.

 

Dėl COVID-19 tyrimai atlikti  beveik 2 000 asmenų

 

Mobiliame patikros punkte šią savaitę tyrimai atlikti 96 asmenims (iš viso ištirti 1 747 asmenys). Naujų koronaviruso infekcijos atvejų Alytuje nenustatyta. Dzūkijos sostinėje COVID-19 sirgo 27 asmenys – 26 pasveiko, 1 mirė.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai