Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Laikas pasimėgauti pavasariu ir savo terasa

  •    •  15:46, 2023-03-23

Puiku jei turite namą arba sodą užmiestyje. Tai puiki vieta atsipalaiduoti ir pailsėti nuo dienos darbų, tačiau sėdėti visą dieną saulėje arba permirkti nuo lietaus nėra pats maloniausias variantas. Su tokia bėda susiduria ne tik turintys žalią erdvę, bet ir didesnio balkono savininkai arba kavinės.

 

Visi nori turėti galimybę apsisaugoti nuo gamtos išdaigų, kai malonumas virsta savotiška bėda. Tinkamas lauko staliukas su skėčiu arba tentu leidžia jaustis patogiai nepriklausomai nuo oro sąlygų. 

 

Į ką verta atkreipti dėmesį renkantis staliuką su skėčiu arba tentu

 

Lauko staliukai tai puiki vieta pasidėti daiktus arba indus. Taip pat gali būti puiki vieta darbui gamtoje. O skėčiai bei tentai apsaugo nuo lietaus ir saulės ir esant poreikiui gali būti suskleisti arba ištempti. Kokią apsaugą nuo lietaus ir saulės verta rinktis?

 

Skėtis ar tentas?

 

Jei abejojate, kas labiausiai tiktų jūsų staliukui, verta įvertinti šiuos pagrindinius aspektus:

 •  Kokios bus eksploatavimo išlaidos per visą naudojimo laikotarpį;

 

 • Kiek skėtis arba tentas apsaugos nuo gamtos stichijų;

 

 • Santykinis naudojimo paprastumas;

 

 • Kiek laiko jie galėtų tarnauti.

 

Taip pat neužmirškime įvertinti savo erdvės galimybių. Galbūt tentui neturite pakankamai erdvės arba kaip tik, jis labiau tiktų nei skėtis. Pabandykite vizualiai palyginti šiuos galimus variantus. Dar neužmirškite, kad galima įrengti kitokio tipo apsaugas - sakysime balkono pertvaras ir pan. Rinkitės daiktą ne pagal kainą, bet atsižvelkite į jo patogumą. Atšilus orams juo naudositės dažnai, o pasibaigus sezonui reikės kažkur sandėliuoti.

 

Kas geriau apsaugos jūsų lauko staliuką

 

Dažnu atveju lauko terasa arba sodo erdvė yra didesni nei tipiškas lauko skėtis. Jei norite uždengti nuo saulės ar lietaus didesnį plotą reiktų apsvarstyti tento galimybę, nes juk nesustatysite daugybės skėčių, kurie uždengia tik šalia esantį plotą. Tačiau atminkite, jog skėčių taip pat būna įvairių rūšių - gembiniai, havajaus stiliaus, paplūdimio, montuojami ir t.t. Pavasarinis vėjelis taip pat gali būti nemalonus, jei jaučiatės sušalę. Šiuo atveju skėtis mažai pagelbės - šiuo atveju gali pagelbėti tentas arba šoninė markizė. Rinkitės tai, kas jums yra aktualiausia šiltuoju metų laiku ir neužmirškite, jog pasibaigus sezonui, teks kažkur įrangą susidėti.

 

Tento privalumai

 

Kad jums būtų lengviau pasirinkti paminėsime pagrindinius tento privalumus:

 

 • Padidinama naudinga erdvė, kurią galima naudoti ištisus metus, aišku priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietovės;

 

 • Pasikeitus orams skėčius reikia suskleisti, kažkur sudėti, o tentai gali būti sutraukiami arba susukami. Tai prailgina jų tarnavimo laiką;

 

 • Skėčiai apsaugo tik nuo saulės ir nedidelio lietaus, o tentai geriau apsaugo nuo lietaus ir net nuo vėjo;

 

 • Būna tentų su automatiniu valdymų pasiektus oro sąlygoms, arba rankiniu valdymu su savo išmaniuoju įrenginiu. Skėčiai tokios galimybės neturi.

 

Skėčio privalumai

 

 •  Skėčiai, taip pat kaip ir tentai bei uždangos nuo saulės apsaugo nuo oro sąlygų;

 

 • Jų kaina dažniausiai yra mažesnė nei kitų alternatyvų ir jie yra lengvai kilnojami. Bet kai kurie iš jų gali būti sunkūs;

 

 • Puikiai apsaugo staliuko erdvę ir kėdes aplink, jei renkatės didesnį skėtį.

 

Koks galutinis sprendimas?

 

Mes galime tik patarti, bet tai jūsų asmeninė erdvė. Svarbu, kad ji būtų patogi ir teiktų malonumą, o nes sukeltų galvos skausmą. Visi baldai bei įranga turėtų būti patogi, lengvai montuojama ir tikrai apsauganti nuo nepageidaujamų oro sąlygų. Rinkitės ilgaamžiškus sprendimus ir apgalvokite kur viską sudėsite po šilto sezono.

Komentarų nėra