Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 26 852

Kvietimas pigiau išsivalyti kaminus sulaukė didelio susidomėjimo

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  15:59, 2019-09-05
Kvietimas pasinaudoti kaminkrėčių paslaugomis ir pigiau išsivalyti kaminus sulaukė didelio susidomėjimo.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybės kvietimas pasinaudoti kaminkrėčių paslaugomis ir pigiau išsivalyti kaminus sulaukė didelio susidomėjimo. Per šiek tiek daugiau nei savaitę laiko į savivaldybę kreipėsi per 100 gyventojų. Kaminų valymo paslauga pigesnė, jeigu iš tos paties vietovės registruojasi daugiau gyventojų.

 

Kartu su kaminkrėčiu pas gyventojus važiuoja ir ugniagesys gelbėtojas, kuris apžiūri ir įvertina gyventojų būsto elektros instaliaciją, krosnių tvarkingumą, patikrina, ar įrengti dūmų detektoriai, konsultuoja gyventojus gaisrų prevencijos klausimais.

 

Šiuo metu kaminų valymo darbai vyksta Miroslavo seniūnijoje, kurioje atsirado daugiausiai norinčiųjų juos išsivalyti gyventojų. Apžiūrėti darbų eigos Miroslave nuvyko Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius. Jis pažymėjo, kad gyventojai džiaugėsi savivaldybės sudaryta galimybe paslaugą gauti pigiau, noriai registravosi prieš šildymo sezoną išvalyti kaminus.

 

Specialistai primena, kad ruošiantis naujam šildymo sezonui, reikia ne tik pasirūpinti kietu kuru, bet ir krosnies kaminu, nes dažniausia gaisrų priežastis šaltuoju metų sezonu – nevalyti kaminai. 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra