Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kviečiame papuošti savo aplinką ir dalytis kalėdine nuotaika!

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija   •    •  14:26, 2023-11-30
Asociatyvi nuotr.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Jau ne vienerius metus įsitikiname, kad alytiškiai geba labai kūrybingai ir išradingai papuošti savo namus, įmones, švietimo įstaigas ar kitas erdves. Tai įvertina ne tik šalia esantys kaimynai, bet ir Alytaus miesto savivaldybės sudaryta komisija, kuri ir šiemet vėl kviečia puoštis kalėdiniais akcentais ir kurti kalėdinę miesto nuotaiką.

 

Šiemet Kalėdinio aplinkos puošimo konkurso tema „Ledo stebuklas“. Tegul jūsų aplinkoje nestinga šviesių spalvų, rankų darbo žaisliukų, eglučių ar kitų šventinių akcentų, kurie sukurtų jaukią stebuklus primenančią aplinką.

 

„Šventinio jaukumo mieste šiemet tikrai netruks – ne tik daugėja įvairiausių kalėdinių akcentų, bet ir įmonės, įstaigos, individualūs ir daugiabučiai namai dar neatėjus gruodžio mėnesiui po truputį šventiškai dabina savo aplinką. Kviečiame visus alytiškius pasekti šiuo gražiu pavyzdžiu  ir mieste kurti stebuklingas Kalėdas. Dirbti drauge visuomet smagiau, tad puošdami aplinką, į pagalbą pasikvieskite kolegas, kaimynus ar draugus. Būkite išradingi ir šventes pasitikite pasipuošę, o mes pažadame – jūsų pastangos neliks nepastebėtos. Išrinksime ir apdovanosime gražiausiai didžiausioms metų šventėms įvairias erdves papuošusius alytiškius ir įteiksime jiems savivaldybės prizus“, – puošti miestą didžiosioms metų šventėms alytiškius kviečia Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Jurgita Šukevičienė.

 

Kurkite įdomius ir išskirtinius akcentus šalia daugiabučių ar individualių namų, įmonių, įstaigų parduotuvių vitrinose ar pastatų fasaduose. Kviečiama būti kūrybingiems ir pradžiuginti savo draugus, kaimynus, bendradarbius ar praeivius.

 

Jūsų papuoštų erdvių nuotraukų laukiame iki gruodžio 18 dienos. Nuotraukas socialiniuose tinkluose feisbuke ir instagrame žymėkite grotažymėmis #KalėdiškasAlytus ir #LedoStebuklas arba siųskite jas el. p. agne.grigaliunaite@alytus.lt.

 

Ir, žinoma, kalėdiškai papuoštos aplinkos ieškosime ir mes. Gražiausiai papuoštą miesto erdvę Alytaus miesto savivaldybės feisbuke išrinksite jūs, o komisija nominuos šių keturių kategorijų nugalėtojus:

 

  •     įmonės, įstaigos, organizacijos;

 

  •     daugiabučių namų savininkų bendrijos;

 

  •     individualūs gyvenamieji namai;

 

  •     švietimo įstaigos.

 

Konkurso metu bus vertinamas jūsų kūrybiškumas, kaip įdomiai, jaukiai, puošniai ir estetiškai galite papuošti savo aplinką. Taip pat vertins išskirtinumą – bus ieškoma originalių puošimo idėjų ir, žinoma, nuoširdumą – įdėtą širdį į Kalėdų dvasios sukūrimą. Būkite aktyvūs!

 

Tegul jaukumas sujungia!

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai