Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kviečiame dalyvauti piešinių konkurse „Korupcija jaunimo akimis“

Alytaus miesto savivaldybės inf.  •    •  15:38, 2022-11-14

Nuo 2004 m. kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Maloniai kviečiame dalyvauti konkurse, skirtame Pasaulinei tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti!  

   

Šią dieną įvairiose pasaulio šalyse rengiamos diskusijos, pilietinės akcijos ir renginiai, kuriais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į korupcijos problemos mastą ir neigiamas pasekmes, skatinti moksleivius, jaunimą ir bendruomenę domėtis korupcijos problematika, įtraukti juos į kovos su korupcija priemonių vykdymą.

 

Kurdami antikorupcinę aplinką ir  pritardami idėjai, kad antikorupcinės iniciatyvos turi kilti iš visuomenės, kviečiame dalyvauti Alytaus gimnazijų 10–12 klasių moksleivius piešinių konkurse ir tokiu būdu prisidėti prie jaunimo supratimo apie korupcijos žalą. Jaunuoliai turi jau dabar suprasti, kad korupcija – blogas reiškinys, iškreipiantis šalies ekonomiką ir visuomenės bendravimo nustatytas normas.

 

Dalyviai. Alytaus miesto gimnazijų 10–12 klasių moksleiviai.

 

Konkurso sąlygos. Piešimo darbai atliekami ant A3 formato popieriaus ar kartono lapo ir turi atspindėti antikorupcijos temą, atlikimo technika laisvai pasirenkama. 

 

Piešinių konkurse gali dalyvauti pavieniai gimnazistai ar teikti vieną piešinį nuo klasės kolektyvo bendrai.

 

Apdovanojimai. Konkurso nugalėtojai 1, 2, 3 vietos bus apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis; pirmosios vietos laimėtojui (laimėtojams) bus suorganizuota edukacinė-pažintinė išvyka į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą.

 

Prašome iki gruodžio 6 d. piešinius pristatyti į Alytaus miesto savivaldybės administraciją.

 

Konkursui pristatyti mokinių piešiniai bus eksponuojami Alytaus miesto savivaldybės administracijos fojė (I aukšte).

 

Nugalėtojų piešiniai bus skelbiami Alytaus miesto savivaldybės interneto tinklalapyje ir socialiniame feisbuko tinkle.

 

Išsamesnė informacija apie konkursą teikiama susisiekus su Giedre Lazareviče, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Asmens duomenų apsaugos pareigūne, vykdančia už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą atsakingo asmens nustatytas funkcijas. Tel. (8 315) 55 138    El. p. giedre.lazarevice@alytus.lt Mob. tel. 8 686 83 911 Rotušės a. 4, LT-62504 Alytus