Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kviečia pasinaudoti savivaldybės parama jauno verslo idėjai įgyvendinti

Alytaus miesto savivaldybės Verslo skyriaus informacija  •    •  14:49, 2023-08-08
Asociatyvi nuotr.

Alytaus mieste įregistruoti ir veikiantys verslo subjektai kviečiami kreiptis į Alytaus miesto savivaldybę dėl paramos skyrimo jauno verslo idėjai įgyvendinti.

 

Ši finansavimo priemonė yra visiškai nauja, todėl tikimasi, kad ši priemonė pagelbės naujai įsteigtiems verslams ir asmenims, kurie susikūrė sau darbo vietą bei paskatins gyventojų verslumą ir didins gyventojų užimtumą.

 

Kreipiantis pagal šią priemonę būtina atitikti šias sąlygas:

 

  • Verslo subjektai (įmonė, mažoji bendrija ar fizinis asmuo, deklaravęs gyvenamąją vietą Alytaus mieste) turi būti įregistravę ir savo verslą plėtoja Alytaus miesto savivaldybės teritorijoje.   

 

  • Kompensacija skiriama tik labai mažoms įmonėms (iki 10 darbuotojų) arba įmonės įregistravimo pradžia – ne anksčiau kaip 36 mėnesiai iki prašymo pateikimo datos.

 

  • Kompensuojant padengiama iki 5 000 eurų išlaidų, patirtų per paskutinius 12 mėnesių iki prašymo skirti lėšų pateikimo dienos.

 

  • Pateikiami tai pagrindžiantys įrangos, naudojamos verslo veiklai, techninės pagalbos priemonių, reikalingų darbo vietos funkcionavimui užtikrinti, dokumentai, įrodantys jų įsigijimą, sumontavimą ir pritaikymą verslo pradžiai.

 

  • Jauno verslo idėja pristatoma Verslo skatinimo komisijai susitikimo metu. Kompensacija skiriama tik įvertinus ir pritarus Verslo skatinimo komisijai.

 

 

Teikti prašymus Alytaus miesto savivaldybei kviečiame el. paštu info@alytus.lt

 

Tvarkos aprašą ir prašymo formą su priedais rasite ČIA

 

Kontaktai pasiteirauti:

 

Verslo skyriaus vyriausioji specialistė Eglė Janušauskienė. Tel. (8 315) 55 121, mob. tel. 8 616 89 170, el. p. egle.janusauskiene@alytus.lt

Komentarų nėra