Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Kurkime kartu“ stovykla dovanojo vaikams nuostabias akimirkas

Piliakalnio progimnazijos inf.  •    •  14:27, 2020-06-23
Antrąją stovyklos dieną mokiniai vyko į Kauno valstybinį lėlių teatrą.
Piliakalnio progimnazijos nuotr.

Vasaros vaikų stovykla „Kurkime kartu”, finansuojama Alytaus miesto savivaldybės, vykdė II – ąjį etapą, skirtą 11 – 15 metų vaikams. Birželio 15 – 19 dienomis stovyklautojų laukė nuotaikinga, kūrybinga ir užsienio kalbos žinias pagilinanti programa.

 

Pirmoji diena aktyviai prasidėjusi rytine mankštele, vėliau pakvietė vaikus susitikimui su edukatore iš meno terapijos ir socializacijos instituto „Vyta”, kuri atvyko iš Kauno. Edukacijoje „Šiaudų pynimas” metu mokiniai sužinojo šio amato atsiradimo istoriją bei kaip pasiruošti šiaudus darbui, išmoko dviejų pagrindinių šiaudinukų pynimo būdų ir patys nusipinti savo nuostabų šiaudinuką! Vėliau stovyklautojai gamino teatro lėles iš modelino.

 

 

Antrąją stovyklos dieną mokiniai vyko į Kauno valstybinį lėlių teatrą. Mažoji teatro salė sukvietė visus į nuotaikingą, interaktyvų, muzikinį spektaklį „Baldis ir Vivaldis”, kuriame vienas iš pagrindinių vaidmenų buvo suteiktas genialiai A.Vivaldžio muzikai. Po nuostabios muzikinės kelionės metų laikais mokinius pakvietė pakeliauti lėlių teatro istorijos takais, susipažinti su lėlėmis ir jų valdymo būdais edukacinėje programoje „Svečiuose pas Skudurinę Onutę”.

 

 

O ankstyvą birželio 17 – osios rytą stovyklautojai išvyko prie Širvintų upės, kur gražiame upės slėnyje gyvena istorija. Lietuviška istorija, mokytojų dar vadinama „Lietuvos priešistorė". Ten gali sutikti tikrą karį, galbūt net vikingą, išsikepti blynų ant laužo, ar susėdę prie ąžuolo paklausyti sutartinių. „Vikingų kaimas“– prieš septynerius metus įkurtas patyrimų muziejus po atviru dangumi. Muziejus, skirtas visiems vaikams – amžiumi ir širdimi. Vikingų kaime mokiniai dalyvavo „Saulės mūšio kova” ir „Senobės baltų gyvensena” edukacijose. Paskutines stovyklos dienas mokiniai praleido žygyje į Alytaus Piliakalnį, Dainų slėnį ir Dailidės ežerą, kūrė teatrą gamtoje iš nuotraukų ir popieriaus, kurio pagrindinis veikėjas – Aš. Pasakas pristatė anglų kalba. Visas veiklas stovyklautojai užbaigė dailės pleneru „Kurkime kartu”.  Mums labai džiugu, kad vaikai stovykloje įgijo ir pagerino asmenines, socialines, kultūrines kompetencijas. Dėkojame visiems dalyviams už gerą nuotaiką ir mokytojams R. Ledžienei, V. Narvičienei, R.Barysienei, R. Morazaitei, S. Rudavičienei, J. Paužienei, V. Jankauskui, D. Romanovai, R. Antulienei už pagalbą. Stovykla baigėsi, tačiau vasara tik prasideda, tad linkime visiems smagios ir saugios vasaros! 

 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra