Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kūrėjos svajonė - papuošti kuo daugiau moterų, kad jos būtų ne tik gražios, bet ir laimingos

AlytusPlius.lt, Lrytas.lt inf.  •    •  19:31, 2023-08-30
Martyna Bartkutė.
T. Bauro nuotr.

Martynos Bartkutės kurti papuošalai tiesiog pakeri – pamačius, sunku atitraukti akis. Ką kurti, moteriai dažniausiai sufleruoja pati gamta. Taip atsirado ir unikalūs sidabriniai papuošalai, išlieti iš tikro bičių korio ar pavasarinio pumpuro. 

Ji - ne tik papuošalų kūrėja, bet ir Seimo nario Roberto Šarknicko padėjėja komunikacijai. Vis tik greta viešųjų ryšių kūrėja turi svajonę: užkariauti internetą, padaryti tame įdirbį bei papuošti kuo daugiau moterų, kad jos būtų ne tik gražios, bet ir laimingos. 

 

Martyna dalyvauja naujienų portalo lrytas.lt septintus metus organizuojamame projekte „Verslo genas 2023“,  kur jauni verslininkai, drąsiai įgyvendinantys savo sumanymus ir svariai prisidedantys prie pokyčių šalyje - gali būti įvertinti.

 

Už Martyną galite balsuoti čia:

 

https://projektas.lrytas.lt/verslo-genas-2023/dalyvis/52

 

„Starli“ įkūrėja Martyna su didele viltimi žvelgia į ateitį. Ji planuoja kurti juvelyriką iš brangesnių medžiagų. „Jau žengiu pirmuosius žingsnius to link. Norisi sukurti išskirtinę kolekciją su auksu ir deimantais“, – tikino ji. 

 

 

Įspūdį kelia visi Martynos gaminti papuošalai – mažyčiai sidabriniai, auksu padengti angeliukai. Jie lipdomi rankomis iš vaško ir tada liejami. 

 

Kūrėją savo laidose yra kalbinusi ir šviesios atminties legendinė laidų vedėja Zita Kelmickaitė, kuri Martynos darbus pavadino gamtos burtais.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai