Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kur rasti patikimą santechniką darbams namuose?

  •    •  16:09, 2023-01-24
Asociatyvi nuotr.

Visi esame girdėję siaubo istorijų apie meistrus, kurie nepasirodė, paliko darbą iki pusės, padarė didelę netvarką ar tiesiog nesugebėjo išspręsti problemos. Taigi, kaip užtikrinti, kad darbui surasite geriausią santechniką? Galite užsukti į nevark.lt ir išsikviesti meistrą į namus.

 

Santechnikas ar šildymo inžinierius?

 

Pirmiausia, reikia pagalvoti, ar jums reikia santechniko ar šilumininko. Vandenį namuose tvarko santechnikai. Jie dirba tiek su sausais, tiek su šlapiais vamzdžiais ir paprastai jiems reikia skambinti, jei atsiranda kokių nors lašelių ar nutekėjimų.

 

Nors yra pripažintų mokymo schemų, kurios parodys, kad jūsų santechnikas turi pagrindinį kompetencijos lygį, nėra jokių reglamentų, reglamentuojančių santechnikų kvalifikaciją. Ir nėra santechnikų registro. Santechnikai gali būti labai kompetentingi, todėl, jei jūsų namuose laša arba yra nesandaru, santechnikas gali būti idealus.

 

Jei jums reikia pagalbos, susijusios su katilu ar centriniu šildymu, jums reikia šilumos inžinieriaus. Šilumos inžinieriai daugiausia dėmesio skiria pastato šildymo sistemoms. Jie nebūtinai yra vandens ir vandentiekio sistemų ekspertai. Jie užsiima tokiomis sritimis kaip katilų aptarnavimas ir remontas, dūmtraukių vamzdžių montavimas ir stebėjimas, dujų gaisrų aptarnavimas ir remontas. Visi šildymo inžinieriai bus baigę specialius kursus.

 

Kyla painiavos, nes daugelis santechnikų taip pat įgijo reikiamą kvalifikaciją ir ėmėsi veiksmų, kad galėtų dirbti su katilais ir centrinio šildymo sistemomis, taip pat yra vandens ir vandentiekio sistemų ekspertai. Skirtumas yra tas, kad jie turi vandentiekio ir vandens sistemų pagrindą, kuris gali būti naudingas dirbant su katilais ir vandens šildymo sistemomis.

 

Idealaus santechniko paieška

 

Galite peržiūrėti klientų atsiliepimus. Visi klientų atsiliepimai apie prekybininkus mūsų svetainėje yra moderuojami, siekiant užtikrinti, kad jie būtų autentiški. Galite lengvai pamatyti, kaip kiti klientai vertina konkretų santechniką ar šilumininką. Taip pat galima patikrinti įmonės informaciją, pvz., kiek laiko jis dirba ir kam dirba, ir internete ieškoti atsiliepimų ar jų darbo pavyzdžių.

 

Jei skubiai reikia santechniko, paskambinkite ir kuo išsamiau paaiškinkite problemos pobūdį. Santechnikas turėtų galėti jums pasakyti iškvietimo kainą, tačiau papildomos išlaidos priklauso nuo problemos pobūdžio ir reikalingų dalių. Taip pat galite mokėti už keliones.

 

Jei darbas nėra skubus, verta skirti šiek tiek ilgiau ieškant tinkamo žmogaus. Paskambinkite bent trims santechnikos įmonėms ir stenkitės gauti palyginamas kainas – reikia lyginti panašų su panašiu.