Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kur dingsta restorano rūbinėje paliktos striukės ir paltai?

Saulius Janulevičius  •    •  8:38, 2014-01-03
Palikti daiktus rūbinėje ne visuomet saugu. ALYTUSPLIUS nuotr.

Šiemetė žiema nešalta, bet po restorane praleisto vakaro grįžti namo be striukės ar palto nelabai smagu, nors kai kuriems alytiškiams tenka.

 

Socialiniuose tinkluose tebevyksta aktyvi paltų ir striukių, dingusių po vieno kalėdinio renginio „Sky Lounge“ restorane, paieška. Renginio dalyviai apeliuoja vieni į kitų sąžinę, o vienas šiltos striukės pasigedęs vaikinas kreipėsi ir į policiją.

 

„Atėjęs į renginį, savo ir draugės striukes pakabinau ant vienos pakabos. Rūbinėje jau buvo balaganas, striukės mėtėsi ant žemės. Aš savo striukę užsegiau, kad niekas nenumestų, su pakaba pakabinau, bet kai atėjau pasiimti, ant pakabos buvo likusi tik draugės striukė.

 

Parašiau pareiškimą policijai, mano striukė kainavo 505 litus“, – pasakojo po renginio be striukės likęs vaikinas.

 

Jis – ne vienintelis tą vakarą likęs be drabužio. Į tokią nemalonią situaciją pateko ir daugiau alytiškių. „Kai susiruošęs išeiti iš restorano, pamačiau, kad toje vietoje, kur ateidamas palikau savo striukę, nieko nėra, pamaniau, kad kas nors susipainiojęs perkabino, bet visur apsidairęs, savosios niekur neradau ir išėjau be striukės“, - pasakojo kitas renginyje apsilankęs alytiškis.

 

Restorano administracijos atstovai teigė, kad jiems tokių dalykų girdėti neteko: „Už rūbinėje paliktus daiktus mes neatsakome, rūbinėje yra pakabinta apie tai informuojanti iškaba“.

 

Renginyje, po kurio ne vienam namo teko grįžti be striukės ar palto, buvo susirinkę daug žmonių. Viena jo lankytoja pastebėjusi, kad rūbinėje drabužiai sujaukti, mėtosi ant žemės, o išeinantys į lauką, neradę savų striukių, rengiasi svetimas, savo paltą pasiėmė ir atsinešė ant kėdės prie staliuko. Taip pat pasielgė ir jos  draugai.

 

Restoranų etiketas reikalauja lauko rūbus, galvos apdangalus ir skėčius palikti rūbinėje.

 

Tačiau lankytojams, pasirodo, kartais reikia rinktis tarp etiketo ir daiktų saugumo.

 

Komentarų nėra