Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kunigas R. Janušauskas: „Nepameskime vertybių ir tikėjimo – savo gyvenime ieškokime gėrio“

Daina Baranauskaitė, Edvinas Dainauskas  •    •  8:51, 2022-12-24

„Turime sparčiausią internetą, bet nenueiname pas kaimyną, turime išmaniuosius telefonus, bet nerandame laiko paskambinti savo artimui“, - pastebi Alytaus Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčios klebonas Renaldas Janušauskas.

 

Pasitinkant gražiausias metų šventes, laidoje „Pulsas“ – pokalbis su kunigu apie mūsų gyvenimo vertybes, kelius, tikėjimą.

 

Nueinančiais metais visuomenėje buvo nemažai susiskaldymo, skirtingų požiūrių ir pykčio. „Žmonės yra pametę vertybes ir tvirtus savo gyvenimo pamatus, tačiau vis tiek ieško tiesos, gėrio, Dievo, eina į bažnyčią, kartais nori greitų atsakymų, nes gyvename labai sparčiu ritmu“, - sako klebonas R. Janušauskas.

 

Šiandien, Šv. Kūčių dieną, jis kviečia atsigręžti į tikrąsias vertybes, atverti širdis Kristaus užgimimo džiaugsmui, neprarasti tikėjimo šviesesniu rytojumi.

 

„Bažnyčia yra ta vieta, kur visuomet galima rasti pagalbos. Net jei nežinai, kaip joje reikia elgtis, net jei tavo praeityje buvo daug klystkelių – durys neuždarytos nė vienam“, - sakė klebonas,

 

Klebonas R. Janušauskas: „Nepameskime vertybių ir tikėjimo – savo gyvenime ieškokime gėrio“

 

Komentarų nėra