Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 841

Kumelė pavogta, o kumeliuką ant kelio partrenkė automobilis

Alytusplius.lt  •    •  11:16, 2019-10-03
Arkliavagiai sukinėjosi netoli Alovės.
AlytusPlius.lt nuotr.

Vis labiau rudenėjant, arkliavagiai įsisuko ir į Alytaus rajono laukus. Ketvirtadienio rytą kone pusšimtį žirgų laikantis Alytaus rajono ūkininkas kreipėsi į Alytaus apskrities Vyriausiąjį policijos komisariatą ir pranešė, kad tyčia sugadinus ganyklos aptvarą, iš jos pavogta kumelė.

 

Negana to, pro sugadintą aptvarą ant kelio Alytus-Daugai-Vilnius išbėgusį kumeliuką partrenkė ir užmušė mikroautobusas „Mercedes Benz“. Vairuotojas įvykio metu nenukentėjo.

 

Vagystę tiria Alytaus apskrities VPK. Jos atstovės Kristinos Janulevičienės teigimu, pastaruoju metu tai jau antra panašaus pobūdžio vagystė Dzūkijoje. Vienas arklys iš ganyklos birželio pabaigoje buvo pavogtas Prienų rajone. Tyrimą gali apsunkinti tai, kad ganykla yra greta asfaltuoto kelio, ant kurio nelieka jokių automobilio ratų žymių. Būtent toje vietoje ir buvo sugadintas aptvaras.

 

Pašnekovė prisiminė, kad prieš keletą metų arkliavagiai siautėjo Prienų, Lazdijų ir Marijampolės rajonuose. Policija išaiškino tai dariusių asmenų grupuotę ir pastaraisiais metais vagystės buvo aprimusios.   

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra