Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kulkinio šaudymo pneumatiniais ginklais komandiniame čempionate – medaliai alytiškiams

ASRC informacija  •    •  14:04, 2023-02-07
Su medaliais – ir alytiškiai!
ASRC nuotr.

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo pneumatiniais ginklais komandinis čempionatas, kuriame dalyvavo gausus būrys šaulių iš visos Lietuvos.

Sportininkai iš Alytaus, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Kauno rajono, Rokiškio, Biržų, Raseinių, Trakų ir Utenos varžėsi pistoletų ir šautuvų rungtyse. Į komandos sudėtį sudaro trys sportininkai. Atskirai – vyrai ir moterys. Pistoleto rungtyje vyrų grupėje dalyvavo 14 komandų.

Finale pirmąją ir antrąją vietas iškovojo Alytaus I (Giedrius Biconas, Kęstutis Bilius ir Artūras Jermalavičius) ir Alytaus II ( Justinas Stanevičius, Ugnius Dzikunskas ir Linas Barzdžius) komandos. Treti liko – Vilniaus I komanda.

Moterų grupėje, kurioje dalyvavo 10 komandų, į priekį praleidę Vilniaus I -ąją ir II - ąją komandas, trečąją vietą iškovojo alytiškės (Lina Zajančkauskienė, Ugnė Vaickelionytė ir Ugnė Bručaitė).

Šautuvo rungtyje, moterų grupėje, dėl Lietuvos čempiono vardo varžėsi 15  komandų. Finale dėl pirmos-antros vietų alytiškės (Jūratė Mankė, Agnė Pliaugaitė ir Karolina Mikna) gan nesunkiai rezultatu 16:4 įveikė Biržų komandą. Trečios liko Šiaulių sportininkės.

Vyrų grupėje, kurioje dalyvavo 16 komandų, finale įtemptoje kovoje Alytaus I komanda (Kęstutis Petniūnas, Rokas Petkevičius ir Domantas Puzelevičius) rezultatu 17:13 nusileido Kauno miesto I komandai. Treti liko Vilniaus I komanda.

Šios varžybos Lietuvos sportininkams buvo vienas iš startų, besiruošiant Europos čempionatui, kuris vyks kovo mėnesį Taline.  Šiame čempionate atstovauti Lietuvi ruošiasi net keturi alytiškiai. Tai – Karolis Girulis, Jūratė Mankė, Rokas Petkevičius ir Ugnė Vaickelionytė.