Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Kristalų namai“ švenčia gimtadienį: kiekvieno kliento laukia staigmena!

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  18:20, 2016-10-06

„Švęskime gimtadienį kartu!“- alytiškius kviečia „Kristalų namai“, skelbiantys ypatingą mėnesį. Nuo spalio 6 iki lapkričio 6 dienos „Kristalų namai“ žada kiekvieną klientą nustebinti specialiomis kainomis, išskirtiniais pasiūlymais ir siūlo užeiti, atsipalaiduoti, atgauti jėgas bei pasisemti energijos.

 

Prieš metus Vingio g. 6, Alytuje, duris atvėręs mažasis SPA „Kristalų namai“ teikia įvairias grožio ir sveikatinimo paslaugas, atskiras procedūras pritaiko individualiai pagal kliento poreikius ir siūlo naujovių: savaitgaliais kviečia šeimas pasimėgauti sveiko atokvėpio akimirkomis druskų kambaryje, vakarais namų aplinką primenančiuose „Kristalų namuose“ švęsti gimtadienį ar tiesiog pabūti su draugais, atsikratyti nuovargio pasineriant į nesvarumo terapiją.

 

„Mes norime, kad kiekvienas klientas jaustųsi gerai, laisvai ir atvykęs pas mus gautų būtent tai, ko jam asmeniškai reikia. Įvertinę kliento poreikius, atskiras procedūras pritaikome pagal jo fizinę būklę, atsižvelgiame į jo norus ir savijautą. Kiekvieną mėnesį teikiamų paslaugų spektras plečiasi, o gimtadienio proga alytiškius norime ypatingai palepinti“, - sakė „Kristalų namų“ vadovė Gintarė Rimkutė-Merčaitienė.

 

Netradicinė šventė – netradicinėje aplinkoje

 

Dažnas alytiškis artėjant gimtadieniui svarsto, kaip jį paminėti, kuo nustebinti draugus  ir save patį. Norintiems išskirtinumo „Kristalų namai“ – tinkamas pasirinkimas.   

 

Čia vienu metu įvairiomis procedūromis gali mėgautis aštuoni žmonės. Kol vieni ilsisi druskų kambaryje, kitiems gali būti atliekami masažai, nesvarumo terapija, šviesos ir spalvų terapija. Paskui žmonės susikeičia vietoms. „Aš tikiu, kad taip paminėtas gimtadienis ilgam įstrigs atmintyje“, - šypsosi G. Rimkutė-Merčaitienė.

 

Sveikatą bei grožį puoselėjantis kambarys

 

„Kristalų namų” šeimininkė džiaugiasi galėdama pasiūlyti naują paslaugą alytiškiams. Druskų kambarys - puiki nemedikamentinė priemonė dideliems ir mažiems, kamuojamiems kvėpavimo takų problemų.

 

Pavargę nuo kasdienybės šurmulio ir nepaliaujamo bėgimo pabuvę druskų kambaryje nusiramins, geriau miegos, atsikratys įtampos.

 

Haloterapijos procedūros tinka ir paaugliams, kuriuos vargina brendimo spuogai, bei puoselėjantiems veido odą, siekiantiems atitolinti senėjimą, užbėgti už akių raukšlėms. Dėl regeneruojamojo poveikio druskos procedūros gali padėti sumažinti celiulitą ar atsikratyti kelių nepageidaujamų kilogramų. 

 

„Kristalų namuose“ įrengtoje halokameroje per specialią angą į patalpą pučiamas druskos aerozolis. Žmogaus įkvėptas druskingas oras patenka į kvėpavimo takus, juos atpalaiduoja ir saugo nuo infekcijų. Druska gula ant viso kūno, todėl procedūra atliekama vilkint maudymosi kostiumėlį.

 

Dėl procedūros specifikos halokameroje vienu metu gali patogiai jaustis trys -keturi žmonės, tad itin patogu ir  praktiška šią procedūrą atlikti visai šeimai kartu.

 

Lazerio procedūros – ne tik odos atsinaujinimui, bet ir skausmui numalšinti

 

„Kristalų namuose“ yra atliekama ir itin unikali lazerio procedūra. Lazeris „Quanta 8” sumažina jautrumą, stiprina odos apsaugines funkcijas, sumažina paraudimus, šviesina odos spalvos nelygumus, sumažina skysčių sankaupas, valo, dalyvauja toksinų šalinimo procese, atgaivina, patempia, sutvirtina audinius, žymiai sumažina raukšles, jaunina odą, aktyvina kolageno ir elastino gamybą.

 

„Lazerio procedūra pašalina nuo odos streso, įtampos pėdsakus, mažina odos jautrumą, uždegiminius procesus, aktyvinama limfa, sumažinamas sunkumo jausmas kojose, suteikiamas antistresinis efektas ir šalinama raumenų įtampa. Tai ir efektyvi anticeliulitinė procedūra ”, - lazerio procedūrų poveikį vardijo G. Rimkutė-Merčaitienė.

 

Limfodrenažinis masažas atliekamas tik rankomis

 

Kaip vieną alytiškių mėgstamiausią „Kristalų namuose“ teikiamą paslaugą G. Rimkutė-Merčaitienė paminėjo limfodrenažinį masažą, kuris, skirtingai nei daug kur kitur, yra atliekamas rankomis, o ne aparatu.

 

„Limfa yra labai trapus dalykas ir ją labai lengva užspausti, todėl atliekamas rankomis limfodrenažinis masažas yra saugesnis. Jis suaktyvina limfą, pagerina toksinų pasišalinimą, padeda sumažinti apimtis ir atsikratyti „apelsino žievelės“. Taip pat jis atpalaiduoja, suaktyvina kraujotaką“, - apie masažo poveikį kalbėjo G. Rimkutė-Merčaitienė.

 

Masažas nekenksmingas net ir kraujotakos problemų turintiems žmonėms, besiskundžiantiems  varikoze, tromboze. Priešingai nei aparatais atliekamas mechaninis limfodrenažinis masažas, daromas rankomis, netraumuoja kraujagyslių.

 

Nesvarumo, druskos, šviesos ir spalvų terapija – alternatyvus gydymas

 

Ar galima kuo nors išskyrus miegą kompensuoti miego trūkumą ? „Kristalų namų“ vadovė patikina: taip ir teigia, kad pavargusiems, neišsimiegojusiems alytiškiams atgauti pusiausvyrą ir jėgas puikiai padės nesvarumo terapija.

 

Tai 15-20 minučių pogulis specialioje lovoje, kuri užpildyta vandens kapsulėmis. „Žinoma, jeigu žmogus turi laiko, jam nesvarumo terapija gali būti atliekama ir ilgiau, tačiau 15-20 min. pagulėjus šioje specialioje lovoje kompensuojamos 3-4 valandas miego“, - sakė G. Rimkutė-Merčaitienė.

 

Tiesa, artėjant žiemai nesvarumo terapiją pakeis druskos terapija. Iš specialios lovos bus išimtos vandens kapsulės ir pripilta druskos: bus galima gulėti šiltoje druskoje.

 

„Kristalų namuose“ dar yra naudojama ir šviesos ir spalvų terapija, kuri stiprina imunitetą, gerina nuotaiką, padeda atsipalaiduoti, mažina stresą.

 

„Kai kuris nors kūno organas išsibalansuoja, naudojant spalvų terapiją galima jį vėl „suderinti“ šviečiant reikiama spalva“, - pasakojo G. Rimkutė-Merčaitienė. Nesvarumo, druskos, šviesos ir spalvų terapija yra taikomos kaip alternatyvus gydymas be vaistų ir patiriant malonumą.

 

Telefonas pasiteiravimui ir vietų rezervacijai  8 670 57775

 

Darbo laikas 8-20 val.

 

www.kristalunamai.lt

Komentarų nėra