Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 14 405

Kriminalai kaime: vyrui pervažiuota koja, tyčia apgadintas BMW

Raimonda Andriulionytė  •    •  17:05, 2019-10-30
Asociatyvi nuotr.
mediakatalogas.lt nuotr.

Policija narplioja mįslingą atvejį, nutikusį Varėnos rajone, Užuperkasio kaime. Šeštadienio vakarą buvo gautas pranešimas apie tai, kad BMW automobilis pervažiavo vyrui koją, o jau po valandos policiją pasiekė dar viena žinia – kažkas apgadino BMW automobilį.

 

BMW automobilis 36 metų vyrui koją kaime pervažiavo apie 19 valandą. Apie 20 valandą kažkas tame pačiame kaime apgadino tos pačios markės automobilį.

 

Sutapimas tai ar ne, policijos atstovė neatskleidžia. Kol kas šie įvykiai tarpusavyje nesiejami, mat vyras, kuriam pervažiuota koja, tiksliai automobilio apibūdinti negalėjo. Jis buvo pristatytas į ligoninę dėl dešinės kojos lūžio. Aplinkybės, kaip viskas nutiko, taip pat neaiškios.

 

Kas po valandos po šio įvykio apgadino BMW, taip pat nėra žinoma. Buvo apgadintas automobilio variklio dangtis, subraižytas šonas. Padarytas 1000 eurų nuostolis.

 

Ar kažkas taip keršijo dėl pervažiuotos kojos, ar visgi šie įvykiai tarpusavyje visiškai neturi nieko bendro, tiria policijos pareigūnai.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra