Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kreditas: visa svarbiausia informacija viename straipsnyje

  •    •  8:51, 2023-10-26
Asociatyvi nuotr.

Gyvenime pasitaiko netikėtų situacijų, kuomet prireikia didesnės sumos pinigų. Kita vertus, visiškai suprantama, jog ne kiekvienas asmuo turi atsidėjęs pakankamai santaupų. Tokiu atveju, gali prireikti iš kažko pasiskolinti. Kreditas išlieka vienu iš dažniausių pasirinkimų prireikus skubių pinigų. Paskolą imti internetu apsimoka dėl daugybės priežasčių – laiko taupymo, greičio, paprastumo ir patogumo. Tad, jeigu svarstote apie kreditą, skaitykite straipsnį toliau. Visą svarbiausią informaciją pateiksime vienoje vietoje. 

 

Kam suteikiamas kreditas internetu?

 

Kreditas tikrai nėra suteikiamas bet kam. Norėdamas jį gauti, asmuo turi atitikti kai kuriuos reikalavimus. Pavyzdžiui, paskola suteikiama tik tiems žmonėms, kurie yra sulaukę pilnametystės. Be to, asmuo privalo pateikti Lietuvos Respublikos pilietybę įrodančius dokumentus, oficialiai dirbti mūsų šalyje. Turintiems paskolų svarbu jas mokėti laiku. Šios taip pat negali viršyti 40% mėnesinių pajamų. Be to, kreditas suteikiamas tik tiems žmonėms, kurie vienoje darbovietėje dirba ilgiau nei 4 mėnesius. Tad, jeigu atitinkate nurodytus reikalavimus – galite drąsiai teikti paraišką pasirinktoje įmonėje. 

 

Kredito privalumai

 

Internetiniai kreditai pasižymi nemenka privalumų gausa. Vienas iš svarbiausių aspektų yra tai, jog šie gali padėti padengti neplanuotas išlaidas. Nei vienas žmogus nėra apsaugotas nuo įvairių nelaimių. Deja, daugumos iš jų negalime numatyti. Be to, ne kiekvienas asmuo gali sau leisti taupymui atidėti nemažai pinigų. Taigi, nutikus nelaimei, pavyzdžiui, žmogui susirgus ar sugedus svarbiems daiktams, kreditas gali tapti laikina išeitimi. Įprastai šis yra suteikiamas išties greitai ir ganėtinai paprastai. Viskas, ką turite padaryti – tai tik užpildyti internetinę paraišką pasirinktoje įstaigoje. Be to, norėdami pasiimti  kreditą neprivalote sukaupti pradinio įnašo ar užstatyti savo turto. Tad tai išties patogus, saugus ir ganėtinai greitas variantas gauti reikalingą pinigų sumą. 

 

Galimi mokesčiai

 

Prieš nuspręsdami imti kreditą, turėtumėte pilnai įvertinti visas aplinkybes. Vieni iš svarbiausių aspektų – tai galutinė įmoka ir galimi mokesčiai. Taigi, pravartu atsižvelgti į konkrečios įmonės siūlomas sąlygas. Pasidomėkite metine palūkanų norma, bendros vartojimo kredito kainos metine norma (BVKKMN), tarpininkavimo ir sutarties administravimo mokesčiais. Be to, jeigu galutinę įmoką patiems apskaičiuoti sunku, galite pasinaudoti internetinėmis skaičiuoklėmis, kurios išties palengvins visą procesą. 

 

Kaip gauti kreditą internetu?

 

Norėdami gauti internetinį kreditą, pirmiausiai turėtumėte pasirinkti Jums patikusią įmonę. Rekomenduojama palyginti skirtingų kreditorių siūlomas sąlygas, jog paprasčiau atrastumėte sau tinkamą variantą. Kai tai jau padarėte, turėsite užpildyti paraišką. Įprastai reikia nurodyti paskolos tikslą bei pageidaujamą sumą, taip pat pagrindinę asmeninę informaciją. Įmonei įvertinus Jūsų paraišką, gausite specialų kredito pasiūlymą. Jeigu sąlygos Jus tenkins, beliks pasirašyti sutartį ir laukti pinigų. Žinoma, kaip jau minėjome kiek anksčiau, norėdami gauti kreditą turite atitikti kai kuriuos reikalavimus. 

 

Ką dar reikėtų žinoti?

 

Bet koks finansinis įsipareigojimas yra papildoma našta, todėl svarbu pilnai įvertinti visas aplinkybes. Pirmiausiai įsitikinkite, jog kreditas Jums išties reikalingas. Jeigu tai nėra skubus atvejis – galbūt galite sutaupyti savarankiškai? O gal tam tikrą sumą pavyktų pasiskolinti iš artimųjų? Be to, pagalvokite apie tai, ką darytumėte, jeigu kredito grąžinti nesugebėtumėte. Žinoma, svarbu, jog įsigilintumėte į konkrečios įmonės siūlomas sąlygas. Pavyzdžiui, galbūt nutikus nelaimei jie sutiktų atidėti grąžinimo terminą? Be abejo, nepamirškite įvertinti realistiško laikotarpio, per kurį galėsite atiduoti kreditą. Taigi, kaip galite matyti, egzistuoja nemažai aspektų, kuriuos išties svarbu apsvarstyti. Visgi, kai kuriais atvejais kreditas tampa bene vienintele išeitimi. 

 

 

 

 

 

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai