Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Krautuvėlė švenčia gimtadienį: kodėl iš jos nesinori išeiti ir kokiais skoniais stebins per šventes?

AlytusPlius.lt informacija  •    •  9:16, 2023-12-12
Marius ir Kristina Kamorūnai.
Asmeninio albumo nuotr.

Gurmaniškais skoniais pirkėjus lepinanti „Gero stalo“ krautuvėlė švenčia gimtadienį ir Alytuje gyvuoja aštuntus metus! Regis, gyventojai jau neįsivaizduoja savo miesto be šios jaukios parduotuvės, kurioje atrasti skanumynai kaskart stebina, vilioja, o parsinešus namo – suteikia taip trokštamo „prieskonio“ mūsų stalui. Artėjant didžiosioms metų šventėms, krautuvėlės kolektyvas kviečia gurmaniškus skonius išpakuoti ir per šias Kalėdas. Kokie išskirtiniai pasiūlymai laukia užsukusių klientų ir kur toji įmonės gyvavimo paslaptis – pasakoja „Gero stalo“ vadovas Marius Kamorūnas.

 

 

Aštuoni metai – pakankamai daug smulkiam verslui. Ar jau esate atradę sėkmingo verslo „receptą“?

 

Laikas nestovi vietoje – nestovime ir mes. Dėl sėkmės – kaip čia ne filosofiškai atsakyti. Visų pirma – mūsų šeimos pasiryžimas ir kantrybė, verslą valdome kartu su žmona. Labai labai daug situacijų, kur nuolat reikia spręsti, sukti galvą, dėlioti, investuoti, daryti, daryti ir daryti. 

 

Tuomet, žinoma, kolektyvas – mūsų kolegos, su kuriais eitume ir į žvalgybą (red. juokiasi). Jie daug ir kantriai dirba, kad krautuvėlė taip atrodytų: užeini – gražu malonu, paduos, patars, pasisveikins ir padėkos. Yra labai daug „nepastebimo“ darbo, jog krautuvėlė būtų būtent tokia, kokią ją įpratę matyti klientai. Taip pat kolektyvas mokosi tiek apie pačius produktus, tiek jų pristatymo ir bendravimo su klientais subtilybių. Aišku, viskas prasideda nuo pačio žmogaus, o mūsų kolegos yra geros dūšios žmonės, jiems esame be galo dėkingi. Augame kartu.

 

Ir, žinoma, klientai – jie yra tie, dėl kurių visa tai, ką išvardinau, darome. Džiugu, kai sekasi ir jauti, kad klientai tai vertina – atsisveikindami padėkoja, pasidžiaugia grįžę vėl apsipirkti, pasidalina įspūdžiais, kaip tas sūris, kaip kita užtepėlė. Ar kai kaimynui papasakoja. Labai džiaugiuosi, kai padėkoja merginoms, būna – man parašo, pagiria, būna – feisbuke pagiria, kiekvienam smagu, kai įvertina. Kaip ir visur – rekia nukęsti, kai nepasiseka, atsiprašyti, kai suklystame. Bet ne šventieji puodus lipdo (red. šypsosi).

 

 

Ką gi ypatingo savo klientams paruošėte šventiniam laikotarpiui? Kuo juos šįkart nustebinsite?

 

Nors mūsų krautuvėlėje prekės viusomet yra gražios, skanios ir kokybiškos, nemažai jų yra iš šeimoms priklausančių ūkių, kepyklų, verslų, vyninių ir t.t., kalbant apie šventinį laikotarpį, galime pasigirti itališkais Panettone pyragais, atkeliavusiais iš Panettone gimtinės Turino miesto. Jis pagamintas naudojant natūralius produktus kaip sviestas, kiaušiniai, miltai, cukatai. Taip pat natūraliai kildintas, todėl yra purus ir drėgnas – tikrai šventiškas pyragas.

 

Kita paklausi prekių kategorija yra kalėdiniai mėsos patiekalai, paruošti kepimui – tai keliais receptais marinuotos antys ir anties krūtinėlė, kiaulienos vyniotinis, vištienos suktinis, marinuotas viščiukas, jautienos patiekalas. Labai patogu: užsakai, atvažiuoja marinuotas kokybiškas patiekalas vakuminėje pakuotėje, belieka parsinešti namo, iškepti ir skanauti šventinės vakarienės metu. Šiuos gaminius gamina ilgametis ir patikrintas mūsų partneris, už kokybę garantuojame.

 

 

Žinoma, atnaujinome ir gurmaniškų dovanų rinkinius, juose rasite ir sūrio, ir užtepėlių, ir krekerių, alyvuogių, nealkoholinio vyno ar itin kokybiško kombucha gėrimo. Esmė ta, kad dovanos ne tik atrodo gražiai bei supakuotos taip, kad išlaikytų savo estetinę išvaizdą po kelionės paštomatu ar automobiliu, bet ir dovanose esantys produktai dera tarpusavyje. 

 

Tokiomis dovanomis tikrai maloniai nustebinsite namiškius ar kolegas darbe. Taip pat verslo įmonės jas dovanoja savo klientams ar partneriams, turime ilgamečių klientų, kuriems esame dėkingi už pasitikėjimą.

 

Tikriausiai nuolat stebite, ką renkasi jūsų klientai, kokios prekės populiariausios. Ar galėtumėte išskirti pačius populiariausius dalykus?

 

Populiariausios prekės – tai sūriai. Jų turime arti pusės šimto skirtingų rūšių. Yra klientų, kurie renkasi savo pamėgtus „perliukus“, turime ir tokių, kurie nuolat ieško kažko naujo, neragauto arba išbando nauja derinį – su kava, džemu,  šokoladu ar vynu. 

 

Taip pat šį sezoną ypatingai populiarios buvo pikantiškame marinate marinuotos alyvuogės, pas mus jų galite įsigyti tiek fasuotas stiklainiuose, tiek sveriamas. Mėgtasmi ir įvairūs duonos gaminiai, tokie kaip krekeriai, kurių tikrai platus pasirinkimas, ar grisini lazdelės – tinka su sūriu, užtepėlėmis.

 

 

Mėgstantiems gaminti turime labai kokybiškų itališkų makaronų, kuriuos jau kelinta karta gamina Dolomitinių alpių apsuptyje, taip pat įvairių itališkų padažų.

 

Vasaros sezonu labai populiarūs mėsos gaminiai ir daržovės griliui, sūrių rinkiniai piknikui. 

 

Dažnai klientai apsiperka vykdami savaitgaliui prie ežero ar į sodybą – užsukę pas mus, nusipirksite tiek patiekalų, tiek užkandžių savaitgaliui. Populiarumo pozicijų vasarą vis dar neužleidžia mūsų gaminami tiršti pieno ir ledų kokteiliai–- recepto pagrindas nesikeičia nuo tada, kai pradėjome gaminti, nieko nepiginome, nemažinome, ir klientai tai įvertina.

 

Esate „Gero stalo“ krautuvėlė. Kas Jums yra tas geras stalas? Ko reikia, norint jį sukurti?

 

Mums geras stalas visų pirma – namai. Namai, prie stalo šeima valgo arba draugai leidžia vakarą ir bendraudami užkandžiauja. Krautuvėlėje tiek produktų pasiūla, tiek aptarnavimu stengiamės sukurti jaukią atmosferą, kad užėję pas mus, jaustumėtės jaukiai, kaip namuose. Stengiamės kiekvieną sutikti, pasisveikinti. Stengiamės, kad produktas jus sudomintų stengiamės patys žinoti, ką apie jį pasakyti, su kuo derinti. 

 

Stengiamės jus, kaip klientus, pažinti, prisiminti, kad jūs paprastai mėgstate tokius skonius – tai pabandykite šį gaminį, kurį atsivežėme naujai, turėtų pagal jūsų pasirinkimus jums patikti. Siekiame, kad klientas pasitikėdamas produkto kokybe ir turėdamas jo valgymo, skanavimo žinias ar įpročius, kurtų gerą stalą savo namuose. 

 

Stengiamės būti gardaus maisto namais, kuriuose labai paprastai pildosi troškimai. Noras paragauti įdomesnio maisto, noras sužinoti apie jį daugiau, galų gale – praktiškas poreikis užpildyti namų lentynas.

 

 

Žengsite į dar vienus metus. Su kokiais lūkesčiais juos pasitiksite? 

 

Na, po paskutinių kelių metų amerikietiškų kalnelių norėtųsi tiesiog ramiau pagyventi, padirbti (red. juokiasi). Lūkesčiai pozityvūs – tokie žmonės esame, taip versle ir jaučiamės. O šiaip esame smulkus verslas, tai neturime daug inercijos, visokias staigmenas pajaučiame čia ir dabar ir į jas reaguojame geriausiai kaip išmanome iš verslo pusės. Tad didelių strateginių planų nebraižome – remiame pečius ir dirbame, kai būna laikas – švenčiame.

 

Kalbant apie naujienas, tai kažkiek matau potencialo pavystyti dovanų prekybą su verslu, verslo dovanomis. Kažkiek galbūt papildomo dėmesio skirsime elektroninei parduotuvei www.gerostalo.lt, kažkiek – tvarumo temai.

 

Asortimente kas be ko toliau tęsime darbus su kokybiško produkto tiekėjais, kaip priklauso –  seksime bendras gurme maisto tendencijas, bet kartu prisitaikysime prie alytiškių skonių, poreikių. 

 

 

 

 

 

 

 

Užs. Nr. 12/12/2023

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai