Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 30 704

Kovoti su virusu gali padėti žemdirbiai: prašo peržiūrėti lentynas

Lietuvos žemės ūkio tarybos informcija  •    •  15:05, 2020-03-19
Asociatyvi nuotr.
medicalnewstoday.com nuotr.

COVID-19 virusas, plintantis visame pasaulyje, palietė ir sujaukė Lietuvos šeimų gyvenimus, viešojo sektoriaus darbą ir verslų vystymą. Lietuvos žemės ūkio taryba, kuri vienija ūkininkus, užsiimančius įvairių šakų ūkių puoselėjimu, nelieka abejinga Lietuvoje vykstantiems procesams. Žemdirbiai profesionaliai, vykdydami savo verslą, yra apmokyti atsakingai naudoti chemines medžiagas, o kartu ir apsisaugoti nuo jų keliamo pavojaus sveikatai.

 

Daugumoje ūkių naudojami respiratoriai, vienkartiniai kūno apsaugos kostiumai. Kaip tik šių priemonių šiuo metu trūksta Lietuvos sveikatos priežiūros ir apsaugos institucijose.

 

Atsižvelgdama į tai, Lietuvos žemės taryba ragina kiekvieną ūkininką ar bendrovę peržiūrėti savo ūkio lentynas ir paieškoti atliekamų kūno bei kvėpavimo takų apsaugos priemonių, kurias galėtų pristatyti į artimiausią rajono ligoninę ar polikliniką.

 

Lietuvos žemės ūkio taryba primena, kad Lietuvos žemės ūkio sektorius yra pilnai pajėgus aprūpinti šalį saugiu ir sveiku maistu.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai