Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kontrabandininko susirėmimas su pasieniečiais: pažeidėjas atsidūrė ligoninėje

Raimonda Bernatavičienė  •    •  15:59, 2020-10-16
Asociatyvi nuotr.
Alytaus apskr. VPK nuotr.

Lazdijų apylinkėse – ir vėl neramumai.  Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai čia surengė kontrabandos sulaikymo operaciją. Pasieniečiams teko susiremti su pažeidėju. Susirėmimo būta stipraus – kontrabandininkui prireikė medikų pagalbos.

 

Kaip informavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos Prevencijos skyriaus vyriausiasis specialistas Rokas Pukinskas, ketvirtadienį, apie 11.20 val., Lazdijų rajone buvo sulaikytas stambus kontrabandinių cigarečių krovinys. Cigarečių pakeliai skaičiuojami dešimtimis tūkstančių vienetų.

 

Pasieniečiams įkliuvo ir pažeidėjas. Jis aktyviai priešinosi, kėlė realų pavojų pareigūno sveikatai ir gyvybei, nepaisė reikalavimų, bandė atimti iš pareigūno ginklą, tad pasieniečiams teko panaudoti specialiąsias priemones – šautuvą su dujiniu užtaisu.

 

Sulaikymo operacijos metu besipriešinęs 41 metų vyras buvo sužeistas. Dėl žaizdos krūtinėje jis buvo pristatytas į ligoninę, po medikų apžiūros, įvertinus vyriškio sveikatos būklę ir suteikus pagalbą, vyras buvo išleistas ir uždarytas į areštinę.

 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos.

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai