Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Konservatoriai: „Pasigendame mero lyderystės, atsiribojame nuo chaoso“

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcija  •    •  15:34, 2020-11-05
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai.
Asmeninio albumo nuotr.

Alytaus miesto taryba, o tiksliau dalis jos narių, jau nuo šių metų pavasario bent pusę etato įsidarbino vertimų biure. Ne tame, kur tekstus iš kitos kalbos verčia, o tame – kur politikai virsta iš užimamų pareigų. Suprantame, kad tai yra teisėtas kelias atleisti prastai dirbančius žmones, bet kai tas instrumentas naudojamas tik jėgos rodymui – tai nėra nei prasminga, nei atsakinga. Kaip posėdis, taip interpeliacija. Kaip posėdis – taip rietenos ir barniai akylai stebint visiems miestiečiams.

 

Produktyvus darbas jau senokai nėra įmanomas, nes pirmoje vietoje dabar – sąskaitų suvedinėjimas.  Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Alytaus miesto taryboje griežtai atsiriboja nuo dalies tarybos narių inicijuojamų interpeliacijų ir chaoso kėlimo. Kadangi nebeliko normaliai dirbančios daugumos, pranešame, kad nuo šiol dirbsime taryboje kaip eiliniai tarybos nariai, nepriklausantys jokiai koalicijai ar daugumai.

 

2019 m. pavasarį sudaryta koalicija nustojo galioti, kadangi dvi parašus sudėjusios frakcijos t.y. Valstiečių ir žaliųjų bei visuomeninis judėjimas „Alytaus piliečiai“ nuo šiol susijungė į naują darinį, kuriam neformaliai (o gal jau ir formaliai) vadovauja Česlovas Daugėla ir su juo išrinktas visuomeninis komitetas.

 

Neabejotinai pasigendame ir tiesiogiai išrinkto mero Nerijaus Cesiulio lyderystės, telkiant išrinktus tarybos narius bendram darbui. Lyderystė nebuvo parodyta, kai buvo verčiami komandos nariai. Stovėjimas nuošalyje, kai komandos narius po vieną mėto nėra stipriausia savybė.  Visada yra būdas susitarti, kai tarimosi pagrindas yra darbai.

 

Nauja žinia – socialdemokratai penktadienio posėdžiui teikia naują administracijos direktorių Jurgį Krasnicką. Ar tai yra tas asmuo, kuris sutelks tarybos narius bendram darbui, klausimą paliksime retorinį. Miesto gyventojai į šį klausimą, manau, patys atsakys atėjus laikui.

 

Kad ir kaip bepasibaigtų sąskaitų suvedinėjimas miesto taryboje, mes dirbsime atsakingai ir visas jėgas skirsime klausimų sprendimui, pasiūlymų teikimui, o ne chaoso kėlimui, kuris niekur neveda. Kviečiame ir kitų frakcijų atstovus susitelkti ties darbais.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai