Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 14 405

Kolumbariumo dar nėra, bet vietos jame kaina jau patvirtinta

Raimonda Bernatavčienė   •    •  10:07, 2019-10-31
Kolumbariumo dar nėra, bet kaina už paslaugas jau aiški.
Autorės nuotr.

Prie Pirmojo Alytaus kapinių, Klevų gatvėje, pradėjus kilti ilgai lauktam kolumbariumui, politikai jau patvirtino ir nišos  jame kainą – 1000 eurų. Tai bus vienkartinis mokestis. Sumokėjus jį, kolumbariumo nišoje tilptų keturios urnos.

 

Tokia suma numatyta įvertinus kolumbariumo įrengimo ir aplinkos sutvarkymo išlaidas. Tai būtų vienkartinis mokestis, laidojant kitas urnas mokėti jau nebereikėtų. Gyventojams tereikėtų papildomai susimokėti už užrašų iškalimą ant kriptų uždengimų. Surinktos lėšos būtų naudojamos kitų kolumbariumų statybai pritrūkus vietų.

 

AlytusPlius.lt primena, kad sutartį su kolumbariumą turinčia įrengti įmone „Labradoras“ savivaldybė pasirašė birželio 25 dieną. Pagal sutartį numatyta, kad rangovas darbus turi atlikti per penkis mėnesius nuo sutarties įsigaliojimo dienos. Tad užbaigti darbus liko mėnuo laiko.

 

Kartu su kolumbariumo nišos kaina, tarybos posėdyje buvo patvirtintos ir naujos žmonių palaikų laidojimo miesto kapinėse, jų tvarkymo ir lankymo taisyklės.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra