Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kol valdžia neištarė „taip“, šachmatų į Rotušės aikštę nešti negalima?

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  15:07, 2019-04-26
Alytiškiai Rotušės aikštėje pasigedo šachmatų lentos.
AlytusPlius.lt nuotr.

Atšilus orams alytiškiai pasigedo kasmet Rotušės aikštėje pavasarį atgabenamos šachmatų lentos, prie kurios laiką noriai leisdavo ir suaugusieji, ir vaikai. Pasirodo, šachmatų lenta niekur nedingo, tačiau lemiamą žodį būti ar nebūti jai Rotušės aikštėje dabar turi tarti naujoji miesto valdžia.

 

Už inventorių atsakinga Alytaus miesto savivaldybės Vidaus ūkio skyriaus vedėja Violeta Stanionienė teigė, kad dėl šachmatų lentos pasitars ir viską nuspręs su miesto vadovais.

 

„Jie dar tik kelios dienos dirba, tiek daug kitų klausimų. Neabejoju, kad jei tik bus poreikis, šachmatai tikrai vėl atsiras, jie niekur nedingo“, - sakė V. Stanionienė.

 

O štai Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Jakubauskienė juokavo, kad dėl pokyčių valdžioje šachmatus visai pamiršo. Specialistė dėkojo, kad žmonės į tai atkreipė dėmesį, teigė, kad šachmatų lenta šiuo metu yra sandėlyje ir, greičiausiai, artimiausiu metu atsiras Alytaus miesto centre.

 

Na, ir kam gi rūpi toji šachmatų lenta, kai valdžia keičiais?! Tokiu atveju kažką ir pamiršti galima – viskas suprantama ir atleistina.

 

Ir apskritai, nepasitarus su valdžia nėra ko net šachmatų lentos savavališkai į Rotušės aikštę nešti. Gal naujieji miesto vadovai sugalvos naujų žaidimų?

 

O jeigu šachmatai dar pasirodys, tai šiemet jie jau čia stovėtų penktus metus. 2015 metais šachmatų lentą ir šachmatus Alytaus miesto savivaldybei padovanojo asociacija „Gigantchess“. Prie idėjos įgyvendinimo prisidėjo Seimo narys Julius Sabatauskas ir Lietuvos šachmatų federacija.

 

Šachmatų lenta su šachmatais pirmą kartą Alytaus Rotušės aikštėje buvo atvežta 2015 metais.

 

 

 

Komentarų nėra