Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kokybiškos membranos ir plėvelės plačiam pasirinkimui

  •    •  10:40, 2024-02-13
Asociatyvi nuotr.

Ieškote tvirtų, patikimų plėvelių bei membranų sodo darbams? Metas įsigyti iš plataus specializuotų sodo reikmenų tiekėjų asortimento! Jame rasite tik aukščiausios kokybės gaminius, sukurtus Jūsų patogiems sodo darbams. Toliau skaitydami sužinosite apie apsauginių sodo plėvelių bei membranų savybes, galėsite palyginti variantus, kokie Jums tinkamesni ir susipažinti su plačiu internetinėje parduotuvėje pristatomu sodo reikmenų asortimentu.

 

Patikima sodo augalų apsauga

 

Augalai, ypač būdami dar mažais daigeliais, kaip žinia, yra labai trapūs ir pažeidžiami įvairių aplinkos veiksnių. Juos veikia temperatūros svyravimai, drėgmė, šaltis, saulės spinduliuotė. Lauko sąlygomis visuomet yra daug įvairių trikdžių, galinčių pakenkti augalų vystymuisi. Dar daugiau – net jeigu kai kurie daigai išgyvena, be apsauginių plėvelių jų vystymasis ilgainiui gali kiek sutrikti, todėl būna ne toks geras derlius, apskritai, augalams tuomet reikia daug daugiau priežiūros.

 

Tam, kad sodo darbai būtų lengvi ir patogūs, augalai apsaugoti ir džiugintų akis bei širdį geru derliumi, apsauginės plėvelės tampa neišvengiamybė. Tai itin svarbu mūsų lietuviškame klimate, kur šaltuoju metų laiku dažnai pasitaiko šalnos, kartais net kamuoja itin dideli šalčiai.

 

Apsauginės plėvelės bei membranos veikia labai paprastu principu. Jos dedamos ant aplinkinių žemės sluoksnių apie augalą, paliekant jam pakankamai terpės augti ir kvėpuoti. Tuo pačiu augalai apsaugomi ir nuo šalia augančių piktžolių. Paprastai sodo membranos ir plėvelės būna tvirtos, sukurtos pagal specialius poreikius konkretiems augalams. Jos pagamintos iš kokybiškų medžiagų ir užtikrina šimtaprocentinę apsaugą.

 

Visi sodo priežiūros reikmenys

 

Žinant savo sodininkystės poreikius, Jums belieka tik susipažinti su plėvelių aprašymais ir išsirinkti tai, kas labiausiai tiktų. Be abejonės, kilus klausimams, visuomet galite pasitarti su specialistais, kurie padės atrasti efektyviausius sprendimus.

 

Asortimente be plėvelių ir membranų iš esmės rasite kone viską, ko reikia įvairiems sodo darbams, auginant gražų derlių. Tai įvairios medžiagos ir įrankiai, kurie gerokai palengvins sodo darbus ir leis mėgautis dar malonesne sodininkyste.

 

Daugiau apie membranų ir plėvelių sodo priežiūros darbams pasirinkimą rasite: https://sodasirnamas.lt/membranos-ir-pleveles/

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai