Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kokiems darbams naudojamos gipso plokštės?

Lankava informacija  •    •  8:32, 2024-02-07
Asociatyvi nuotr.

Nusprendus renovuoti, statyti naują pastatą ar įrengti papildomas konstrukcijas viena iš dažniausiai naudojamų medžiagų yra gipso kartono plokštės. Tai statybinė medžiaga naudojama vidaus apdailai. Ši medžiaga populiari dėl savo montavimo paprastumo, eksploatacinių savybių ir prieinamos kainos.

 

Gipso kartono plokštes galima naudoti konstruojant vidaus sienas, lubas, pertvaras, kitas apdailos detales ir statybinius elementus. Iš gipso kartono plokščių sumontuotos konstrukcijos gali būti dažomos, tapetuojamos, ant jų galima klijuoti plyteles, todėl tai universalus pasirinkimas jūsų namams – tereikia tik tinkamai paruošti pagrindą.

 

Gipso kartono plokštės yra populiarus pasirinkimas dėl savo universalumo ir plataus panaudojimo galimybių. Galimybė pasirinkti skirtingų dydžių, savybių plokštes leidžia jas priderinti įvairiose patalpose, kur reikalinga ne tik apdaila, bet ir atsparumas drėgmei, karščiui ar kitiems aplinkos veiksniams. Yra skirtingų gipso kartono plokščių tipų, tad kuris geriausias pasirinkimas jums?

 

Populiariausias ir dažniausiai naudojamas produktas, tai baltos GKB plokštės. Jos naudojamos visuose vidaus remonto darbuose, kur nereikalaujama specifinių savybių, tokių kaip garso izoliacija ar atsparumas drėgmei. Šią plokštę galite naudoti įrengiant lubas, pertvaras, kitas konstrukcijas, norint išlyginti sienas.

 

Įrengiant ar remontuojant patalpas, kuriose gali būti drėgmės, rekomenduojama naudoti drėgmei atsparias gipso plokštes. Šios plokštės yra žalios spalvos, jos yra impregnuotos, todėl pasižymi mažesniu vandens įgeriamumu. Žalias gipso kartono plokštes rekomenduojama naudoti tik įprastą drėgmė turinčiose patalpose, tokiose kaip vonia, tualetas ar virtuvė. Baseinams ar kitoms didelio drėgnumo patalpoms šios plokštės nėra tinkamos.

 

 

Patalpoms, kurios reikalauja ypatingos priešgaisrinės apsaugos siūlome raudonas gipso kartono plokštes. Jos yra armuotos plaušu ir naudojamos ugniai atspariose konstrukcijose. Tai specializuota priešgaisrinė gipso kartono plokštė, kuri atlaiko aukštą temperatūrą ir gali būti naudojama aplinkose, veikiamose karščio.

 

Pasiūloje galite rasti ir mėlynų gipso kartono plokščių. Šios plokštės yra universalios, tačiau stipresnės nei įprastos plokštės, tad su jomis galimi didesni pertvarų aukščiai. Jos taip pat pasižymi didesne garso izoliacija, atsparumu drėgmei, karščiui bei smūgiams, tad pasirinkus tokią plokštę ją galėsite pritaikyti visose patalpose.

 

Išskirtinai grindų projektams naudojama ruda gipso kartono plokštė, kuri dengta ypatingai storu kartono sluoksniu. Ant šios plokštės įrenginėjamos sausos grindų dangos, tokios kaip laminatas, parketlentės, kilimai ar kiliminės dangos. Brown plokštes galima naudoti tik vidaus darbams ant išlygintų pagrindų.

 

 

Gipso kartono plokštės standartinis plotis yra 1200 mm, storis – 12,5 mm, o ilgis kinta nuo 2000 iki 3000 mm. Šios plokštės iš abiejų pusių padengtos kartono sluoksniu. Gipso kartono plokštes lengva montuoti, įprastai jos tvirtinamos prie metalinių profilių arba klijuojamos klijais tiesiai prie pagrindo.

 

Dėl visų planuojamų atlikti darbų derėtų pasikonsultuoti su profesionalais, kurie patars kas labiausiai tiks jūsų projektui, o reikiamas medžiagas, tokias kaip gipso kartono plokštės, profiliai, tvirtinimo detalės galite įsigyti Lankava fizinėse parduotuvėse ir elektroninėje parduotuvėje www.lankava.lt. Šiuo metu yra taikomos įvairios akcijos, tad prekes įsigysite už ypač gerą kainą.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai