Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kokį viešbutį rinktis, jei poilsiaujate prie Asvejos ežero?

  •    •  10:53, 2022-08-04
Asvejos ežeras.

Kai prireikia išsirinkti viešbutį poilsiaujant prie Asvejos ežero, pasiūlymai pasipila tarsi iš gausybės rago, čia gausu kaimo turizmo sodybų, kitų apgyvendinimo vietų, tačiau pats geriausias variantas – apsistoti viešbutyje „ORO Dubingiai“, kuris yra įsikūręs nuostabioje vietoje prie pat šio ežero.

 

Kaip apibūdinti Asvejos ežerą?

 

Asveja dar yra vadinamas Dubingių ežeru, kuris išsidriekęs Molėtų, Vilniaus ir Švenčionių rajonų teritorijose. Tai – ilgiausias mūsų šalies ežeras. Bendras jo ilgis su visomis atšakomis viršija trisdešimt kilometrų. Plačiausia jo vieta apima 880 metrų. Giliausioji ežero vieta siekia net iki pusšimčio metrų, nors vidutinis jo gylis – 14,7 metro. Krantai – aukštoki, smėlėti, daugumoje vietų apaugę pušynais. Ežeras su jį supančia vaizdingo kraštovaizdžio aplinka sudaro Asvejos regioninį parką. Todėl čia atvyksta praleisti atostogų ar savaitgalio daug poilsiautojų.

 

Ką lankytojams gali pasiūlyti viešbutis „ORO Dubingiai“?

 

„ORO Dubingiai“ – tai ne šiaip sau viešbutis, o puikus poilsio centras, kuriame galima šauniai praleisti laiką ne tik vienam arba dviese, bet ir su šeima, gerų draugų arba artimų žmonių kompanija. Čia viskuo pasirūpinta, kad svečiai jaustųsi jaukiai ir maloniai, be jokių rūpesčių. Čia lankytojams siūloma daugybė atsipalaidavimui skirtų veiklų. Tai – ir baseino bei pirčių kompleksas, esantis atskirose patalpose, ir tame pačiame pastate esančios renginiams skirtos salės, kur vyksta šokiai, baras su virtuve, boulingui ir biliardui skirtos erdvės. Čia ilsintis išsekusias dvasines ir fizines jėgas galima atgauti per kelias dienas.

 

Kokias apgyvendinimo sąlygas suteikia šis viešbutis?

 

Viešnagė „ORO Dubingiuose“ visais atžvilgiais yra patraukli, šio viešbučio svečiams sudarytos sąlygos gyventi patogiai, atsižvelgiant į kiekvieno iš jų poreikius ir pageidavimus. Čia galima apsigyventi vienviečiuose, dviviečiuose arba triviečiuose kambariuose, kuriuose lovų pasirinkimas tikrai platus – nakties miegui yra skirtos viengulės arba didelės dvigulės lovos. Prireikus į kambarį už papildomą mokestį atnešama ir lovelė kūdikiui. Visuose kambariuose yra vonios kambarys su tualetu ir dušu. O jeigu čia apsistojusiai porai norėtųsi daugiau erdvės ir patogumų, ji gali užsisakyti dvivietį Deluxe kambarį su platesne nei standartinė dvigule lova ir erdvia spinta.