Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kokį šaldiklį pasirinkti žaliai mėsai laikyti?

  •    •  11:02, 2022-11-23
Asociatyvi nuotr.

Specialus šaldiklis yra puikus būdas atlaisvinti erdvę ir palengvinti jūsų šaldytų maisto produktų organizavimą. Esant įvairiems dydžiams, galite rasti šaldiklį, kuris telpa į jūsų esamą virtuvę, arba lengvai dedamas į garažą ar rūsį. Prieš pirkdami naują šaldiklį, susipažinkite su kai kuriomis įprastomis funkcijomis, kad jūsų apsipirkimo patirtis būtų lengvesnė.

 

Kokie yra šaldikliai?

 

Šiandien rinkoje yra keletas šaldiklių rūšių, įskaitant atskiras, mažesnes ir su įmontuotais šaldikliais. Visus modelius galima įsigyti įvairiomis galimybėmis. Skirtumas, kaip jūs galbūt atspėjote, yra jų fizinė orientacija. Kiekvienas tipas turi keletą papildomų funkcijų, kurios gali padaryti jums geresnį pasirinkimą nei kitas. Pažvelkime į įvairius šaldiklius.

 

Vertikalus šaldiklis

 

Vertikalus šaldiklis atrodo panašus į standartinį šaldytuvą, tačiau jis turi tik vienas duris ir vieną pagrindinį vidinį skyrių. Jie svyruoja nuo 6 iki 25 kubinių pėdų, yra su durimis, juos lengva sutvarkyti ir netgi siūlyti reguliuojamus stelažus. Jei ieškote būdo, kaip laikyti daug mažesnių, atskirų daiktų, tokių kaip šaldyta pica, nedideli mėsos gabalėliai ar dėžės ledų, vertikalus šaldiklis yra geresnis pasirinkimas.

 

Vertikalių šaldiklių pranašumai:

 

  • Rankinis atitirpinimas;

 

  • Juos daug lengviau valyti;

 

  • Leidžia gauti maksimalų talpos kiekį nepakenkiant vietos.

 

Vertikalių šaldiklių trūkumai:

 

  • Jie kainuoja daugiau nei palyginami kiti šaldytuvai;

 

  • Maisto produktai nelieka šalti tiek, kiek per elektros energijos tiekimą;

 

  • Trumpesnė gyvenimo trukmė;

 

Šaldikliai turi daug tų pačių savybių ir savarankiško šaldiklio savybių ir pranašumų, išskyrus tai, kad jie yra mažesni ir juos reikia montuoti. Jų galima įsigyti vienų ar dvejų stalčių. Juos galima užsisakyti su nerūdijančiu skydeliu arba su pritaikytu medžio skydeliu. Šaldikliai yra puikus sprendimas visiems, kurie riboja erdvę arba nori įtraukti antrą šaldiklį į savo virtuvę, tačiau jie yra brangūs. Tikėkitės sumokėti permoką už ribotą šaldiklio talpą.

 

Šaldymo dėžės

 

Puikus šaldiklis tas, kuriame galite sudėti kuo daugiau įvairiausių produktų. Skirtumas tas, kad jame bus viskas sudėta tarsi į dėžę. Privalumas – didelė talpa, galima sudėti daug daugiau maisto produktų nei į vertikalų šaldytuvą. Palyginti tiek pačius šaldytuvus, tiek jų kainas galite internete.