Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kodėl verta prekes įsigyti internetu?

  •    •  13:39, 2022-05-13

Daugeli metų gyvenimas nebuvo įsivaizduojamas be fizinių parduotuvių. Ne paslaptis, kad jų išlaikymas daugeliui prekės ženklų kainuoja labai brangiai. Fizinėse parduotuvėse privalu rūpintis prekių išdėstymu ir prižiūra, būtina efektyviai valdyti personalą, svarbu palaikyti švarą ir tvarką. Pandemija į visuomenės nusistovėjusį gyvenimą įnešė daug pokyčių. Laikinai uždarius prekybos centrus ir mažas parduotuves visa prekyba greitai persikėlė į elektroninę erdvę. Įmonėms reikėjo labai greitai persiorientuoti į naują veiklos modelį ir skirti tam papildomų lėšų. Funkcionali ir vartotojų poreikius atitinkanti interneto svetainė – garantas į sėkmingą prekybą internetu. Specialistai pastebi tendenciją, kad net ir pasibaigus pandemijos ribojimams žmonės yra linkę prekes įsigyti internete. Straipsnyje sužinosite dėl kokių pagrindinių priežasčių žmonės yra linkę atsisakyti lankymosi fizinėse parduotuvėse.

 

Patogumas

 

Patogumas – viena pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės mėgsta apsipirkti internetu. Rinkos tyrinėtojai pastebi, kad žmonės mėgsta apsipirkti vėlai vakare ar net naktį, o tokiu metu daugelis fizinių parduotuvių jau būna uždarytos. Internetinės parduotuvės suteikia galimybę prekes įsigyti visą parą, todėl galime tai daryti mums patogiausiu metu. Dideliuose miestuose gyvenantys žmonės piko metu yra priversti stovėti milžiniškose transporto spūstyse. Džiugu, kad apsiperkant namuose nereikia gaišti laiko važiavimui į fizinę parduotuvę. Taip pat, išvengiame didelių pirkėjų eilių prie kasų. Svarbu paminėti, kad apsipirkinėdami internetu sumažiname gamtos taršą, nes mažiau naudojamės automobiliu. 

 

Geresnės kainos

 

Internete dažnai norimą daiktą ar drabužį galime įsigyti pigiau nei fizinėje parduotuvėje. Taip yra dėl to, kad užsakyti produktai į jūsų namus atkeliauja tiesiai iš gamintojo ar pardavėjo. Tai padeda išvengti tarpininkų, kurie prisideda prie bendros produkto kainos padidėjimo. Daugelis internetinių svetainių siūlo daug nuolaidų ar suteikia nemokamą prekių pristatymą. Perkant prekes internetu turime galimybę palyginti skirtingų prekybos vietų kainas. Įvertinę prekės ir kokybės santykį galime išsirinkti geriausią prekę. Taip pat, kasmet interneto parduotuvėse vyksta dideli išpardavimai, kurių metu kokybiškas prekes galite įsigyti su didele nuolaida. Kibernetinio išpardavimo dienos yra puiki galimybė mada besidominčioms moterims įsigyt klasikinių, kokybiškų drabužių, kurie tarnaus  ne vieną sezoną. Pavyzdžiui, stilingi iš vilnos pagaminti moteriški paltai šaltojo sezono pradžioje kainuoja labai brangiai, todėl išpardavimų metu galite daug sutaupyti!

 

Didesnis pasirinkimas

 

Fizinės parduotuvės turi limituotą erdvę, todėl natūralu, kad negali klientams pademonstruoti visų turimų prekių. Dažnas žmogus apsiperkantis fizinėje parduotuvėje susiduria su problema, kai neranda savo dydžio drabužio ar avalynės. Prekybos vietos konsultantai dažnai nukreipia klientus į kitą parduotuvę, kurioje  yra norima prekė arba skatina apsilankyti interneto svetainėje. Ne paslaptis, kad interneto svetainėse prekių pasirinkimas yra daug didesnis. Taip pat, perkant internetu galite atsiriboti nuo savo geografinės lokacijos. Vos kelių mygtukų paspaudimu be vargo įsigysite norimus daiktus iš viso pasaulio! Dalis parduotuvių sudaro laukiančių sąrašus, todėl galite būti pirmieji, kurie sužinos apie naujausios prekės pasirodymą internetinėje parduotuvėje.

 

Atkreipkite dėmesį

 

Apsipirkimas internetu yra išties labai patogus, bet verta atkreipti dėmesį į keletą aspektų, kurie padės išvengti klaidų. Didelė dalis žmonių vengia skaityti apie prekių pristatymo ir grąžinimo taisykles. Prieš perkant prekes internetu privalu žinoti ar visas prekes galėsi grąžinti. Pavyzdžiui įprasta manyti, kad lengvos moteriškos pižamos yra viena iš tų prekių kurią be vargo grąžinsite. Vis dėlto, pasitaiko atvejų, kai parduotuvės atsisako daryti tam tikrų prekių grąžinimus, todėl įvertinkite ar prekė tikrai jums tiks.