Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kodėl verta įsigyti greitpuodį?

ZANA.LT informacija  •    •  10:35, 2024-06-06
Asociatyvi nuotr.

Kone kiekvienas, norintis gardžiai ir sveikai maitintis, dažnai susiduria su viena problema – laiko stoka. Dažnai darbas, hobiai reikalauja nemažai laiko, todėl gaminimui jo lieka vis mažiau. Vis dėlto, pasitelkus greitpuodį, galima gaminti ne tik greitai, bet ir išsaugant unikalius produktų skonius ir maistingas medžiagas. Tad toliau pateiksime įžvalgas, kodėl verta įsigyti greitpuodį.

 

Greitesnė maisto ruoša

 

Tokio tipo indai yra hermetiški, todėl jame esantys skysčiai greičiau pasiekia virimo temperatūrą, o garai lieka viduje. Tokiu būdu karštis ir slėgis išlieka sandariai, todėl kokybiški greitpuodžiai leidžia pagaminti maistą net iki 3–5 kartų greičiau. Be to, taip sutaupoma ne tik laiko, bet ir elektros ar dujų.

 

Maistingų medžiagų išsaugojimas

 

Kadangi maistas greitpuodyje gaminamas aukštame slėgyje, išsaugoma kur kas daugiau naudingų maistinių medžiagų, palyginti su kai kuriais kitais būdais ruošiamu maistu. Tai aktualu visus metus, ypač norint, kad patiekalai būtų ne tik sotūs, bet ir kaip įmanoma labiau subalansuoti ir maistingi. Be to, mėsa, daržovės ar uogos daugiau ar mažiau išlaiko natūralią savo spalvą, todėl patiekti patiekalai atrodo net patraukliau.

 

Lengvas naudojimas

 

Dar viena svarbi priežastis įsigyti šį gaminį – paprastas greitpuodžio naudojimas. Prieš naudojant greitpuodį, tereikia nuplauti vaisius, uogas ar daržoves, o mėsą pamarinuoti naudojant mėgstamus prieskonius. Viską sudėjus į indą, įpilti reikiamą kiekį vandens arba sultinio. Paprastai visas turinys turėtų užimti ne daugiau kaip du trečdalius puodo tūrio. Svarbiausia neatidaryti greitpuodžio tol, kol maistas dar neparuoštas.

 

Akivaizdu, kokybiškas greitpuodis gali palengvinti subalansuotų ir maistingų patiekalų gamybą ir sutaupyti laiko. Be visų šių priežasčių, greitpuodį verta įsigyti ir dėl paprastos šio priežiūros. Greitpuodį tereikia išplauti su skystu indų valikliu, minkšta kempine ir perlieti šiltu vandeniu. Deramai prižiūrimas indas tarnaus ilgą laiką ir leis mėgautis gardžiu, vertingu maistu, kurį tikrai gali pamėgti net išrankiausi.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai