Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kodėl iš miesto centro dingo bankomatas?

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  10:45, 2014-01-21
Alytiškiai nepatenkinti, kad nebeliko "Swedbank" bankomato Alytaus VPK pastate. Alytusplius.lt nuotr.

Alytaus vyriausiojo policijos komisariato pastate buvusio „Swedbank“ bankomato nebėra. Gyventojai nepatenkinti, greta esančios kirpyklos klientai skundžiasi, Alytaus migracijos skyriaus darbuotojams jis taip pat reikalingas.

 

Kodėl šioje vietoje, kur gyventojų srautas didelis, o ir miesto centrinis turgus šalia, nuspręsta panaikinti galimybę išsigryninti pinigus?

 

Anot, „Swedbank“ banko atstovo spaudai Sauliaus Abraškevičiaus, bankomatų tinklo veiklos vertinimas yra nuolatinis procesas.

 

„Peržiūrime bankomatų išsidėstymą ir stengiamės įvertinti banko klientų elgseną ir poreikius. Bankomatus siekiame sukoncentruoti dažniausiai lankomose vietose, kuriose klientai įpratę dažnai grynintis pinigus“, - akcentavo S. Abraškevičius.

 

Pasak jo, iš tų vietų, kuriose pinigų gryninimosi poreikis sumažėjęs ir įrenginiai naudojami ne pilnu pajėgumu, bankomatai yra iškeliami. Be to, kai kurie seni bankomatai nebeatitinka aukštų saugumo reikalavimų ir negali užtikrinti priimtinos paslaugų kokybės.

 

Panaikinus „Swedbank“ bankomatą Jotvingių gatvėje, artimiausias yra S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje miesto centre, arba Naujojoje gatvėje įsikūrusioje prekybos tinklo „Iki“ parduotuvėje.

 

Visame mieste šiuo metu veikia devyni "Swedbank" grynaisiais litus išduodantys bankomatai ir du - priimantys grynuosius litais.

 

„Swedbank“ atstovas spaudai S. Abraškevičius pabrėžė, kad banko duomenimis klientai vis dažniau mokėjimo korteles naudoja ne pinigų gryninimui, bet atsiskaitymams parduotuvėse ir kitose prekybos vietose.

 

Komentarų nėra