Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 30 704

Kitokia tvarka ligoninėje – prie priėmimo skyriaus pastatyta palapinė

alytusplius.lt inf.  •    •  15:43, 2020-03-17
Į Alytaus ligoninės priėmimo skyrių nuo šiol galima patekti tik po patikros karinėje palapinėje.
Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės nuotr.

Norintys patekti į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Priėmimo – skubios pagalbos skyrių, pirmiausia turi užeiti patikrai į karinę palapinę. Ji prie įėjimo į šį skyrių pastatyta pirmadienį. Tai padaryta, siekiant apsaugoti ligoninės pacientus ir personalą, kad galimai koronavirusu užsikrėtę asmenys nepatektų į ligoninę.

 

„Palapinė skirta pirminiam kontaktui su į Priėmimo skyrių besikreipiančiais pacientais. Čia dirbanti slaugytoja, aprūpinta visomis apsauginėmis priemonėmis,  pasitinka kiekvieną atvykusį į priėmimą pacientą, atlieka pirminę patikrą – pamatuoja temperatūrą, išsiaiškina, ar neseniai nekeliavo po užsienio šalis, kada grįžo, kuo skundžiasi. Kilus įtarimui, kad žmogus gali būti infekuotas, slaugytoja kviečia gydytoją, kuris  imasi tolesnių veiksmų pagal visas instrukcijas“, - sakė Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktoriaus pavaduotojas Dmitrij Kačiurin.

 

Paklaustas apie apsaugos priemones medikams, jis atsakė, kad šiandien ligoninė jų dar turi. Dėl ateities neaišku – jų nėra kur įsigyti.

 

Palapinę ligoninei davė Alytuje esančio karinio bataliono kariškiai. Tvarką prie jos ir priėmimo skyriaus padeda palaikyti šauliai.  

 

Nesusipratimų ar incidentų dėl to, kad kažkas nenorėtų apsilankyti palapinėje prieš patekdamas į priėmimą, per pirmąją parą nepasitaikė.

 

Ligoninės darbuotojai pastebi, kad pastarosiomis dienomis besikreipiančiųjų į priėmimą srautas gerokai – apie 30 procentų. – sumažėjo.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai