Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kino teatre „Dainava“ – du animaciniai filmai ir „Uždraustoji zona“

Kino teatro „Dainava“ informacija  •    •  13:14, 2020-08-06
Kadras iš filmo „Kapitonas Kardadantis ir stebuklingas deimantas“.

Kino teatras „Dainava“ laukia žiūrovų! Rugpjūčio 7 – 13 dienomis rodo:

 

GERIAUSI DRAUGAI (V) 13:00 – lietuviškai dubliuotas animacinis filmas visai šeimai


KAPITONAS KARDADANTIS IR STEBUKLINGAS DEIMANTAS (V) 15:30 – lietuviškai dubliuotas animacinis filmas visai šeimai


NUOSAVAS ŠNIPAS (N-13) 08.07 – 08.11, 08.13 18:00 – veiksmo komedija


UŽDRAUSTOJI ZONA  (N-16) 20:30 – trileris   

 

Veido kaukes privaloma dėvėti prie kasos ir laukimo erdvėje. Kino salėje jos nėra privalomos.

 

GERIAUSI DRAUGAI

 

 

Ela Bela Bingo savo geriausiam draugui Henriui, kuris niekada nėra buvęs cirke, ruošia dovaną – magišką triuką. Mergaitė jaudinasi ir tikisi, kad tai taps pagrindine vakaro atrakcija – Ela Bela ketina priversti Henrį magiškai pradingti. Tačiau viskas pasikeičia, kai kaimynystėje apsigyvena naujas vaikas Džonis. Jis greitai susibičiuliauja su Henriu ir taip pat turi puikią šou idėją – kartu berniukai žada surengti efektingą dviračių pasirodymą. Henrio susižavėjimas naujuoju bičiuliu priverčia Elą Belą pamanyti, jog ji praranda savo geriausią draugą. Galiausiai mergaitė priverčia Henrį pasirinkti tarp jos ir Džonio, o Henris, nenorėdamas nieko įskaudinti, nusprendžia pabėgti. Dabar Ela Bela kartu su savo priešu Džoniu turi leistis kartu į kelionę, kad pakeliui surastų Henrį ir sužinotų tikrąją draugystės magiją.

 

Anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=3l26V-eyTRg&feature=emb_title

 

KAPITONAS KARDADANTIS IR STEBUKLINGAS DEIMANTAS

 

 

Piktasis džiunglių princas Mega Kanas ir Karibų jūros piratas - kapitonas Kardadantis jau seniai seka stebuklingojo deimanto pėdsakais... Dar nuo tada, kai apie deimanto egzistavimą prasitarė princas Rava, valdęs Lama Ramos karalystę. Šis brangakmenis nepaprastas. Per mėnulio pilnatį jis gali išpildyti pačius slapčiausius troškimus ir visai nesvarbu, ko bus paprašyta. Džiunglių princas atiduotų viską pasaulyje, jeigu tik nebebijotų saulės šviesos ir pagaliau ištrūktų iš džiunglių tamsos.

 

Jūrų piratas Kardadantis, radęs brangakmenį – visą savo pilį padabintų auksu ir deimantais, nes gražiausias ir protingiausias jūrų piratas yra to vertas. Tačiau visos paieškos nueina šuniui „ant uodegos“, kai netyčia stebuklingą brangakmenį atranda džiunglėse klaidžiojęs berniukas Markas. Vos tik ši žinia pasiekia džiunglių karalių, šis nedelsdamas pasiunčia didžiausią beždžionių armiją, kad šios bet kokia kaina pagriebtų deimantą.

 

Markas priverstas skuosti, kiek tik kojos neša. Padėtis tampa dar sudėtingesnė – berniukui ant kulnų lipa ir senas jūrų vilkas – piratas Kardadantis. Greitakojui Markui į pagalbą skuba jo geriausias draugas – jaunasis piratas Pinkis ir labai gudri, apie nuotykius svajojanti mergaičiukė Sirima. Jie puikiai žino, ką sumanė Kardadantis, todėl visai nesunku jį pergudrauti. Gaudynių ir lenktynių pilnos džiunglės! Kam pavyks pirmajam pajusti deimanto galią? Juk pilnatis visai netrukus ...

 

Anonsas:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=fQYF0LKz2bU&feature=emb_...

 

NUOSAVAS ŠNIPAS

 

 

Džei Džei (aktorius Dave‘as Bautista) – šilto ir šalto matęs CŽV agentas, užgrūdintas daugybėje misijų ir išsiskiriantis itin gerais savo veiklos rezultatais. Tačiau vieną kartą, šiek tiek atsipalaidavęs, agentas padaro klaidą ir yra pažeminamas pareigose. Nuo šiol jam vietoje tiesioginio dalyvavimo misijose teks padirbėti žvalgyboje. Jau pirmoji nauja užduotis praktiškai įvaro Džei Džei į neviltį: kartu su kolege Bobi (akt. Kristen Schaal) jis paskiriamas stebėti vieną paprastą šeimą.

 

Tiesa, Džei Džei dar nežino, kad bent jau devynmetė šeimos narė Sofija (akt. Chloe Coleman) toli gražu nėra paprasta. Ne pagal amžių protinga mergaitė netrukus suranda jos bute paslėptas kameras ir, vadovaudamasi logika bei kompiuterinėmis žiniomis, aptinka ją šnipinėjančius operatyvininkus. Suprasdamas, kad žinia apie tai, jog jį „išryškino“ devynmetė, reikštų galą jo karjerai, Džei Džei pasirengęs sutikti su bet kokiais Sofijos reikalavimais manais į jos tylą. Mergaitė, tą irgi puikiai suprasdama, paprašo vienintelio dalyko – išmokyti ją šnipų meno paslapčių. Kad ir kaip to nenorėdamas, Džei Džei yra priverstas sutikti.

 

Anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=Skp2grCUct4&feature=emb_title

 

UŽDRAUSTOJI ZONA 

 

 

1989 metais 50 kilometrų atstumu nuo Černobyli, grupė draugų išsiruošia į žygį. Plaukdami plaustu upe, jaunuoliai nuklysta nuo iš anksto pasirinkto maršruto ir patenka į uždraustąją zoną. Visiškai atsitiktinai, ant jaunimo sąžinės gula svetima mirtis ir svetimi pinigai. Toliau įvykiai klostosi nenuspėjamai... Kaip elgsis kiekvienas iš kompanijos dalyvių? Kol tarpusavio nepasitikėjimas, baimė ir pavydas auga su kiekviena minute, visi svajoja apie surastą pinigų maišą, kuris gali visiškai pakeisti jų gyvenimą.. arba jį sunaikinti.

 

Anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=lWzD3lA5GnI&feature=emb_title

Komentarų nėra