Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kineziterapeutė J. Bunevičienė: „Nori būti sveikas ir laimingas? Laikykis trijų aštuonetų taisyklės!“

Daina Baranauskaitė, Edvinas Dainauskas  •    •  9:11, 2023-05-13

Kineziterapijos ir reabilitacijos centro „Jauskis geriau“ vadovė Jurga Bunevičienė šioje srityje dirba bene 20 metų ir pastebi, kad ypatinga šiandienos sveikatos rykštė –  neribotas naudojimasis technologijomis, nejudrumas, kas veda prie netaisyklingos laikysenos bei įvairių lėtinių ligų.

 

„Mes dažnai pamirštame, jog esame iš gamtos, privalome judėti, valgyti daugiau žuvies, vartoti vitamino D ir, neabejotinai, neužmiršti vandens, nes tai veda link dehidratacijos. Deja, esame savotiškuose spąstuose. Daugelis dirba sėdimą darbą, daug laiko praleidžia prie kompiuterio ekrano ar telefono, mažai juda. Netaisyklinga laikysena iššaukia daugybę problemų. Tačiau jeigu jau jaučiate skausmą – raginu nekentėti, o kreiptis į specialistą ir kartu surasti priežastis bei jas šalinti“, - sako J. Bunevičienė.

 

Anot kineziterapeutės, mūsų psichoemocinė sveikata tiesiogiai susijusi su fiziniu kūnu. Neatsitiktinai klinikoje dirba ir psichoterapijos praktikė.

 

Rūbų dizainere svajojusi būti Jurga vis tik pasuko mamos medikės pėdomis, džiaugiasi kasdien galinti pritaikyti savo žinias, padėti kitiems  ir kiekvieną ragina klausyti savo širdies.

 

Kaip ją išgirsti ir būti laimingu, kur yra išorinio ir vidinio grožio paslaptis, kokia yra auksinė trijų aštuonetų taisyklė – sužinokite laidoje „Gyvenimo receptas“.

 

Kineziterapijos klinika.

 

 

 

 

 

Užs. Nr. 13/05/23