Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Keturkojų Kalėdos bus jaukesnės!

Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  10:26, 2023-12-22
Artėjančios šventės Alytaus rajono mokinius įkvėpė prasmingiems darbams.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Artėjančios šventės Alytaus rajono mokinius įkvėpė prasmingiems darbams. Laimingi, mylimi ir reikalingi nori jaustis ir keturkojai, kuriais kažkas tiesiog be gailesčio atsikratė, kurie galbūt pasiklydo, o dabar bent jau laikiną saugų prieglobstį surado asociacijos „Keturkojo viltis“ prieglaudoje. Šįkart jiems Alytaus rajono mokiniai ir skyrė savo dėmesį bei rūpestį. Kilni akcija paskatino švietimo bendruomenę pratęsti svarbią misiją.

 

Bent šiek tiek kalėdinio džiaugsmo padovanoti beglobiams „Keturkojo vilties“ gyvūnams pasiūlė Alytaus rajono mokinių tarybos nariai.

 

Jie Alytaus rajono mokyklose iniciavo akciją „Keturkojo Kalėdos“. Jos metu vyko gyvūnų dienos, buvo organizuojamos virtualios ir gyvos naminių augintinių parodos, viktorinos gyvūnų tematika. Visa tai buvo organizuojama siekiant prasmingo tikslo – paaukoti prieglaudoje esantiems gyvūnams ir parūpinti jiems reikalingiausių dalykų – maisto, skanėstų, nukirminavimo priemonių, jų priežiūros daiktų ir priemonių.

 

 

Akcijai pasibaigus, Alytaus rajono mokinių tarybos atstovai aplankė beveik pusantro šimto prieglaudoje esančių keturkojų ir ne tik perdavė aukas, bet ir sužinojo labai įdomių ir vertingų dalykų.

 

„Svarbiausia žinia, kurią išsinešėme ir ją skleisime mokyklų bendruomenėse – kad galima tapti laikinais gyvūnų globėjais ir taip prisidėti prie savanoriškos, ypač svarbios veiklos. Be to, planuojame šią iniciatyvą tęsti skatinant savanorystę, laikiną globą, pagalbą bei atsakomybės už augintinius jausmą“, – sakė Alytaus rajono mokinių tarybos kuratorė Gailutė Lankelienė.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai