Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Keturkojo vilties“ įkurtuvių šventėje laukė ir draugiški gyvūnai

Ina Grigūnaitė - Skrabulienė  •    •  18:46, 2020-07-26
Asociacijos įkūrėjas E. Kalėda su savanoriais.
AlytusPlius.lt nuotr.

Beglobiais gyvūnais besirūpinanti asociacija „Keturkojo viltis“ sekmadienio popietę linksmai ir triukšmingai šventė įkurtuves naujose patalpose. Gausus būrys į renginį atskubėjusių alytiškių ne tik susipažino su globojamais keturkojais, bet ir  smagiai praleido laiką klausydami koncerto bei dalyvaudami kitose smagiose atrakcijose.

 

Renginio pradžioje kalbėjo asociacijos įkūrėjas Eimantas Kalėda. Jis pasidžiaugė už rėmėjų aukas įrengtomis naujomis patalpomis keturkojams. Pristatydamas asociaciją pabrėžė, kad pagrindinis tikslas yra gelbėti beglobius gyvūnus, stengiantis suteikti jiems kuo kokybiškesnį gyvenimą.

 

 

 

E. Kalėda pasidžiaugė ir nemažu būriu savanorių, prisidedančių prie asociacijos veiklos. ,,Renginį organizavome turėdami tikslą suburti kuo daugiau žmonių Kviečiame visus, kurie myli gyvūnus ir turi noro dirbti su jais, prisijungti“, - kalbėjo jis.

 

 

Susirinkusius į renginį sužavėjo įspūdingas Alytaus sportinių šunų klubo „Cerberis“ pasirodymas. Nors ir kaip vargino karštis, keturkojai puikiai vykdė komandas.

 

Renginio metu kiekvienas galėjo paaukoti asociacijos ,,Keturkojo viltis“ globotiniams. Visi aukojantys taip pat dalyvavo loterijoje, kurioje galėjo laimėti prizus.

 

 

Mažiesiems alytiškiams daugiausia džiaugsmo teikė pažintis su gyvūnais. Juos galima buvo aplankyti naujose patalpose, paglostyti, pakalbinti. Savanoriai noriai pasakojo, kokiomis aplinkybėmis keturkojai pas juos pateko, kokią pagalbą teko suteikti. Erdviuose voljeruose įsikūrę augintiniai atrodė patenkinti ir buvo draugiškai nusiteikę.

 

 

Gerą nuotaiką susirinkusiems dovanojo grupė „Panteros“, atlikėjai DJ JuoKaz ir Greta, Astos Pilypaitės ir jos mokinių bei Agnės Petravičienės pasirodymai. Taip pat mažuosius alytiškius džiugino ir įvairiomis veiklomis sudomino policijos šuo Amsius.

 

 

Asociacija „Keturkojo viltis“ Alytuje veikia jau dvejus metus. Praėjusių metų rudenį Stoties gatvėje, netoli geležinkelio stoties, išsinuomavusi apleistas patalpas, jas neatpažįstamai pakeitė. Dabar jos suremontuotos tiek išorėje, tiek viduje, ir pritaikytos gyventi keturkojams.

 

Akį traukia pastato išorę puošiantis alytiškio dailininko Pijaus Šematulskio ir Manto Atmanavičiaus žaismingas piešinys su šunimis.

 

 

Šiuo metu asociacija globoja apie 140 kačių ir  per 20 šunų. Katės laikinai įkurdintos Radžiūnų kaime nuomojamoje sodyboje, bet kadangi  iš ten jau reikės išsikelti, ieškoma joms naujų patalpų. Taip pat yra globojamas ir lapiukas. Jis taip pat apgyvendintas naujose patalpose.