Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kelionė į Vilniaus miestą pro Butrimonis bus patogesnė

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  17:19, 2020-08-04
Remontuojamas kelias Stakliškės–Butrimonys.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajone prasidėjo rajoninio kelio Stakliškės–Butrimonys ruožo asfaltavimo paruošiamieji darbai. Tuo ypač džiaugiasi Butrimonių gyventojai, kurie šiuo keliu važiuoja į Vilnių ir prie mėgstamo ežero.

 

Kelio Stakliškės–Butrimonys ruožo asfaltavimo paruošiamieji darbai vyksta nuo 9,510 iki 11,188 km (Alytaus rajono teritorija). Asfaltavimą numatyta vykdyti keliais etapais. Šiuo metu bus asfaltuojamas 1, 678 km kelio ruožas nuo Butrimonių miestelio iki Mažiūnų kaime esančios sankryžos, vedančios į Gailiakiemio kaimą.

 

Butrimoniškiai jau daugelį metų laukia kelio į Stakliškes asfaltavimo, kadangi šis kelias yra patogiausias ir greičiausias pasiekti Vilnių bei nuvykti poilsiauti prie Guostaus ežero. Taip pat prie šio kelio yra vienintelis Butrimonių seniūnijoje esantis Gerulių piliakalnis, ant kurio tradiciškai, minint Valstybės dieną, renkasi seniūnijos bendruomenė giedoti Tautišką giesmę.

 

Kelio remonto darbai kainuos 806 tūkst. 577 Eur.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.