Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kelio ženklas Putinuose „persisuko“

Egle Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  10:45, 2014-06-17
Kelio ženklas Putinuose „persisuko“
Alytusplius.lt nuotr.

Vairuotojus klaidinęs kelio ženklas prie Putinų „Maximos“ „pasisuko“ teisinga kryptimi:  dabar jau aišku, kad išvažiuoti iš automobilių stovėjimo aikštelės negalima. Pareigingumas ar viešumas paskatino atsakingus darbuotojus suskubti tvarkyti kelio ženklą?

 

Anot Mariaus Kašėtos, įmonės „Manyga“, prižiūrinčios kelio ženklus Alytuje vykdančiojo direktoriaus, jis nežino, kada minėtas ženklas buvo atsuktas į reikiamą pusę. „Negaliu atsakyti“, - trumpai sakė M. Kašėta.

 

Prieš bene dvi savaites AlytusPlius.lt žurnalistei pradėjus domėtis, kas ir kodėl pastatė kelio ženklą kairėje įvažiavimo į automobilių stovėjimo aikštelę, paaiškėjo, kad savo funkcijas netinkamai vykdė įmonės „Manyga“, kuri pagal sutartį privalo prižiūrėti kelio ženklus Alytuje, darbuotojai.

 

Ši įmonė, laimėjusi konkursą, įgijo teisę trejus metus vykdyti kelių priežiūrą Alytuje, tačiau jau metus Alytaus miesto savivaldybės miesto ūkio skyriaus specialistams tenka „kovoti“ su minėtos įmonės darbuotojais, kad mieste esantys kelio ženklai būtų tvarkingi, gerai matomi ir pastatyti taip, kaip yra numatyta kelių eismo taisyklėse.

Komentarų nėra