Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 27 373

Keleivių stotelėse – elektroninio bilieto kortelės nemokamai

"Kautros" inf.  •    •  9:47, 2019-08-28
Nemokamos elektroninio bilieto kortelės - tik iki spalio.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

“Norime po vasaros priminti alytiškiams, kad keliauti autobusu naudojant elektroninį bilietą greičiau ir pigiau. Taip pat prieš naują mėnesį padėti juos papildyti, atsakyti į rūpimus klausimus. Šį ketvirtadienį bei penktadienį “Sodros” bei “Volungės” stotelėse stovės specialūs autobusai su mūsų darbuotojais. Šeštadienį planuojame taip pat užsukti į miesto turgavietę”, - sakė “Kautros” marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

 

Vežėjai taip pat skatina miestiečius suskubti ir gauti elektroninio bilieto kortelę nemokamai.

 

“Korteles iki rugsėjo pabaigos dar galima gauti nemokamai, vėliau jos kainuos 3 eurus. E.bilieto korteles bus galima gauti minėtose “Sodros” ir “Volungės” stotelėse bei įprastai - pas vairuotojus miesto autobusuose ir Alytaus autobusų stotyje. Keleiviai iki rugsėjo pabaigos kortelę gaus nemokamai, papildę ją bent trimis eurais.

 

Ypatingai kviečiame moksleivius ir jų tėvelius atvykti ir papildyti kortelę mėnesiniais e.bilietais, kurie leidžia keliauti neribotai, o kainuoja vos kelis eurus. Taip ir kortelę gali gauti nemokamai ir keliauti neribotai visame mieste. Tai ypač patrauklu moksleiviams, kurie gali keliauti nevaržomai į mokyklą, būrelius, pas draugus”,  - pasakojo vežėjų atstovas.

 

Anot vežėjų, ateityje tikimasi moksleivių pažymėjimus ir elektroninius bilietus integruoti į vieną kortelę.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra