Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 21 250

Kavinė Rotušės pastate neužsibūna – jos patalpos vėl tuščios

Raimonda Bernatavičienė   •    •  9:00, 2020-03-01
Raimondos Bernatavičienės nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė ir vėl ieškos nuomininkų savivaldybės pastate esančioms patalpoms, pritaikytoms kavinės veiklai. Paskutiniu metu čia barą buvo įkūręs Alytuje gyvenantis užsienietis, tačiau sausio pabaigoje jis nuomos sutartį nusprendė nutraukti.

 

Tai ne pirmieji nuomininkai, kurie iš kavinės patalpų išsikraustė čia ilgai neužsibuvę.  Dar anksčiau savivaldybės pastate esančiose patalpose veiklą vykdę verslininkai nusprendė išsikelti į kitą miestą – Alytaus Rotušėje įsikūrusi kavinė nesulaukė didelio lankytojų srauto.

 

Tad vėl atsilaisvinusias kavinei tinkamas patalpas savivaldybė išnuomos viešojo konkurso būdu 5-erių metų laikotarpiui.  Taip nusprendusi savivaldybės taryba patvirtino ir pradinį nuompinigių dydį – 1,96 euro už 1 kvadratinį metrą per mėnesį. Patalpos yra 108,19 kvadratinių metrų ploto.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai