Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Kauno gatve Alytuje uždraustas eismas?

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  14:00, 2016-02-18
Kauno gatve Alytuje uždraustas eismas?
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus gatvėse, kitaip, nei kitame kuriame mieste, vis galima išvysti vieną kitą „stebuklą“. Tai staiga atsiradęs naujas kelio ženklas mįslingai pradingsta, tai vėl atsiranda – Sudvajų gatvės istorija. Tai vienoje pagrindinių, Kauno, gatvėje atsiranda eismą draudžiantis ženklas. Kokį kitą „stebuklą“ išvysime po savaitės, ar dvejų?

 

Iš tiesų, vairuotojai, važiojantys Kauno gatve miesto centro link, turėtų būti atidesni. Jau kelias dienas minėtoje gatvėje, pravažiavus dažnai vairuotojų apkalbamą paaukštiną perėją, stovi kelio ženklas „Eismas draudžiamas“. Kyla klausimas, kaip elgtis? Ar pastebėjus naują kelio ženklą, staiga apsisukti vidury gatvės, ar pažeisti Kelių eismo taisykles?

 

Teisingo atsakymo į šį klausimą nėra. Matyt, kad Alytuje ir vėl kažkas papokštavo. Juk Dzūkijos sostinėje už kelio ženklų pasukimą į „teisingą“ pusę niekas nebaudžia.

 

Tiesa, jeigu tai kam nors nepatinka, galima juos paslėpti po šiukšlių maišu, kaip padaryta su į kairę sukti draudžiančiu ženklu Sudvajų gatvėje.

 

Vairuotojai, atidžiai stebėkite kelio ženklus!

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai