Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Kaukės bus būtinos ir savivaldybės bei jos įstaigų lankytojams

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  14:18, 2020-07-31
lytaus miesto savivaldybėje ir jai pavaldžiose įstaigose bei institucijose bus aptarnaujami tik veido kaukes dėvintys asmenys.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytaus miesto savivaldybėje ir jai pavaldžiose įstaigose bei institucijose bus priimami ir aptarnaujami tik veido kaukes dėvintys asmenys. Tokia taisyklė bus taikoma įgyvendinant Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimus.

 

Alytaus miesto savivaldybės administracija prašo gyventojų dėl visų bendro saugumo teikti prioritetą nuotolinėms paslaugoms, o esant neišvengiamai būtinybei atvykti į savivaldybę, registruotis iš anksto telefonu bei laikytis nustatytų reikalavimų: dėvėti kaukes, dezinfekuoti rankas, laikytis 1 metro atstumo nuo kitų asmenų.

 

Pasak Alytaus miesto savivaldybės Vidaus administravimo skyriaus vedėjos Astos Guzienės, praėjęs karantinas parodė, kad iš tiesų daugelį gyventojams reikalingų paslaugų savivaldybė gali suteikti nuotoliniu būdu.

 

„Žinoma, būta atvejų, kai klausimus ar prašymus reikėjo spręsti ir gyvai. Iš anksto telefonu užsiregistravusiems gyventojams buvo paskiriamas priėmimo laikas, siekiama, kad vienu metu priimamajame nebūtų daug lankytojų, būtų laikomasi saugaus atstumo“, – sakė vedėja.

 

Jos teigimu, kol kas reikalavimai dėl gyventojų aptarnavimo nėra tokie griežti, tačiau nepaisant to, norėtųsi tikėtis sąmoningo lankytojų požiūrio į nustatytus reikalavimus.

 

„Raginčiau prieš atvykstant į savivaldybę iš anksto registruotis telefonu +370 610 30896,  reikiamas paslaugas užsakyti elektroniniu būdu. Taip pat prašymus galima teikti ir elektroniniu paštu info@alytus.lt“, – sakė  A. Guzienė.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai