Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Iš kariuomenės – link svajonės: masažo specialistė „Liūtuko poilsyje“ padeda alytiškiams, tačiau kai kuriems „klientams“ durys – uždarytos

Raimonda Bernatavičienė  •    •  8:47, 2023-10-29
Leonilė Tretiak.
AlytusPlius.lt nuotr.

„Blogai jaučiatės? Ateikite, greitai pastatysiu ant kojų“, - užtikrintai savo klientams sako Alytuje dirbanti gydomojo masažo specialistė Leonilė Tretiak. Dar ne taip seniai moteris darbavosi kariuomenėje, masažuodavo karius. Čia pasitaikydavo ir išties labai sunkių atvejų, kurie alytiškei leido dar labiau praplėsti per dešimtmetį sukauptą patirtį masažo srityje. Leonilė teigia, kad klientai ateina su įvairiomis nuomonėmis ir nusistatymais, tačiau vėliau patys nustemba, kai po kelių masažų jaučiasi tarsi naujai gimę, o kartais net nustoja gerti stiprius skausmą malšinančius vaistus.

 

Pasak gydomojo masažo specialistės, retas atvejis, kad ji savo klientui taikytų dešimties ar daugiau masažų ciklą, mat padėti pavyksta kur kas greičiau. Tikslas nėra specialiai vilkinti laiką, siekis yra tik vienas – kuo greičiau pagelbėti žmogui.

 

 

Masažuojant sumažėja ir skausmas, ir įtampa

 

„Žinoma, klientui pageidaujant, atlieku ir atpalaiduojančius masažus, bet kartais juokauju sakydama, kad pas mane be problemų neikite – atvykite su konkrečia bėda, kad galėčiau padėti ir matytume rezultatą. Masažas su manimi yra visą gyvenimą, puikiai žinau gydomojo masažo, rankų judesio galią. Esu dirbusi pačiose įvairiausiose įstaigose: SPA, reabilitacijos centruose, ligoninėse, sanatorijose, pagaliau – ir minėtoje kariuomenėje. Perėjau kone viską, kas įmanoma, todėl dabar, turėdama „puokštę“ patirties, galiu taip drąsiai ir užtikrintai kalbėti“, - sakė L. Tretiak.

 

Masažo studiją „Liūtuko poilsis“ moteris yra įkūrusi savo namuose. Kaip pati sako, po daugelio metų pajautė, kad nori dirbti sau artimoje, o kartu ir klientams jaukioje erdvėje. Atliekant masažo procedūrą, neretai juntamas skausmas, žmonės ir šūkteli, ir nusikeikia, ir prakaitas per kaktą varva. Žmogus „paleidžia“ visą savo sukauptą įtampą, kuri neretai iššaukia ir įvairius skausmus, tad Leonilė nori, kad atėjusysis jaustųsi kiek įmanoma patogiau, nesusikaustytų, nesibaimintų, kas ką pagalvos, nes viskas vyksta namus primenančioje aplinkoje.

 

Kad masažuos žmones – žinojo nuo vaikystės

 

Moteris į Alytų kartu su šeima atsikraustė prieš ketverius metus. Pati yra kilusi iš Vievio, tačiau teko pagyventi ne viename mieste, į kuriuos nuvesdavo darbo reikalai. Ji su šypsena pasakoja, kad būti masažuotoja svajojo nuo mažens: nuo to momento, kai jos mama nuvyko masažo procedūrai pas specialistę, kartu pasiėmė dukrą, tad mergaitė galėjo viską stebėti iš šalies. Ją masažo meistrės darbas taip sužavėjo, kad ji jau tada žinojo, kokiu keliu eis.

 

„Man paliko didelį įspūdį, kaip, tiesiog judesio pagalba, galima padėti žmogui. Ir vaikystėje pirmoji mano perskaityta knyga buvo vadovėlis apie masažo subtilybes. Aš nuosekliai siekiau, kad mano svajonė išsipildytų. Jau šešiolikos metų, su mamos leidimu, baigiau masažo kursus. O po dvyliktos klasės mokiausi toliau. Įgijau ir bakalauro laipsnį. Atrodo, kad rankos man tam ir duotos. Regis, jomis jaučiu kiekvieną įtampą, gyslelę“, - pasakojo masažo specialistė.

 

 

Alytuje į ją kreipiasi pačių įvairiausių problemų, skausmų kamuojami žmonės. Neretai būna ir taip, kad toji problema yra netgi ne kūne, o ramybės neatrandančioje sieloje, dėl ko pasireiškia ir fiziniai negalavimai. Kartais žmonės jaučiasi blogai, jiems skauda, bet niekaip nepavyksta rasti to priežasties. Jie mina gydytojų specialistų slenksčius, ilgai laukia paskirtų vizitų, yra pasimetę ir nežino, ko griebtis. Apsilankius „Liūtuko poilsyje“ stengiamasi atrasti tą skaudančią, silpnąją vietą ir, kiek įmanoma, padėti pasijusti geriau.

 

Pasitaiko atvejų, kada laiko žmogui skiriama netgi daugiau nei buvo sutarta. Bemasažuojant kartais išryškėja ir netikėtos problemos, skausmingi taškai, o Leonilė nelinkusi žmogaus paleisti, kol nebus maksimaliai padaryta viskas, kas tuo metu įmanoma. Kiekvieno žmogaus situacija  – individuali, tad ir masažo metodika pritaikoma konkrečiai jam.

 

 

Alytiškė prisipažino, kad darbas ligoninėse ar reabilitacijos centruose jai nebuvo priimtinas tuo, kad teko dirbti pagal nustatytas schemas, neišeinant iš rėmų, nepridedant savo technikų. Be visa ko, dar labai ribojo ir laikas. Anot L. Tretiak, per 10 ar kiek daugiau masažui skirtų minučių neįmanoma pasiekti rezultato, o Leonilei jis labai svarbus. Moteris jautė, kad dirbdama valstybinėse įstaigose, ji negali savęs realizuoti. Kaip sako, niekada nemėgo tik imituoti darbo ar už tai dar imti pinigus, tai – ne jos būdui.

 

Ne tuo adresu atėjusius vyrus teko išprašyti

 

Visgi darbo Alytuje pradžia moteriai nebuvo rožėmis klota. Prieš tai ji dirbo Dainavos mikrorajone, taipogi namų erdvėje. Kai kas pradėjo manyti, kad ji darbuojasi bendrabutyje, o vyrams žinia, kad moteris klientus priima namuose, ėmė kelti nepgrįstas ir nepadorias asociacijas.

 

„Net neįsivazduotumėte, kokių žmonių būna ir kokios jų fantazijos. Jei masažo specialistė dirba namuose, tai kažkam susidaro įspūdis, kad ji daro ką nors netinkamo. Teko išprašyti ne vieną vyrą, kuris akivaizdžiai laidė užuominas apie erotinius masažus ir panašiai. Turiu net savotišką „juodąjį“ sąrašą“, - atviravo gydomojo masažo specialistė.

 

 

Laimei, pradžioje patirti nesusipratimai, pavydžių žmonių apkalbos, nesutrukdė tęsti veiklos. Moteris ir toliau užsiima tuo, kas miela jos širdžiai, ir labai laukia visų, kurie nori jaustis geriau, gyventi pilnavertį gyvenimą, atsikratyti nemalonių pojūčių.

 

„Net ir kainų atžvilgiu, maniškės tikrai „nesikandžioja“. Kai dirbi mėgstamą darbą, kartais net ne pinigai vaidina pagrindinį vaidmenį. Nedvejokite, susisiekite, aš pasirengusi padėti“, - į „Liūtuko poilsį“ kvietė L. Tretiak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Užs. Nr. 29/10/23

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai