Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 25 344

Karantinuotus asmenis Alytaus rajone padės prižiūrėti šauliai

Alytaus rajono savivaldybės inf.  •    •  18:42, 2020-03-16
Susitikimo metu.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Grįžusieji iš rizikingų šalių apie tai turi pranešti Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui ir 14 dienų izoliuotis namuose. Alytaus rajono gyventojams, neturintiems galimybių saviizoliacijai namuose, numatytos apgyvendinimo vietos Dauguose.

 

Bendradarbiaus su šauliais  

 

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas susitiko su Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės vadu Skirmantu Valatkevičiumi dėl bendradarbiavimo galimybių karantino metu.

 

„Su šaulių vadu sutarėme, kad, esant poreikiui, suaugę šauliai visą parą padės Dauguose prižiūrėti karantinuotus asmenis, palaikys tvarką. Mes aprūpinsime juos visomis būtinoms apsaugos ir dezinfekcinėmis priemonėmis, apmokysime“, – kalbėjo meras A. Vrubliauskas.

 

Dėl karantinavimo vietų tariamasi ir su „Dzūkijos dvaro“ verslininkais.

 

Kam skambinti?  

 

Alytaus rajono savivaldybės ekstremalių situacijos komisijos posėdyje aptartos karantinavimo vietos, operacijų centro vadove paskirta mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė. 

 

Esant poreikiui, dėl apgyvendinimo, aprūpinimo maistu, būtiniausiomis prekėmis prašome kreiptis į D. Kitavičienę, tel. 8 611 302 59, el. paštas dalia.kitaviciene@arsa.lt.

 

Visa informacija, kaip elgtis pajutus simptomus, teikiama karštąja linija – 1808. Patys į gydymo įstaigą nevykite!

 

Dar kartą prašome visų būti sąmoningais ir neorganizuoti jokių susitikimų, susirinkimų. Saugokime savo ir artimųjų sveikatą.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai