Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Karantino metu kalbėtis su kambarinėmis gėlėmis visiškai normalu…

alytusplius.lt inf.  •    •  9:19, 2020-04-01
Juokas padeda kovoti su stresu...
T. Bručo nuotr.

…bet psichiatrų asociacija maloniai prašo kreiptis tik tuomet, jeigu jos atsakys. O vokiečių medikai, aiškindami, kaip teisingai plauti rankas pandemijos metu, liepia jas plauti „taip, lyg tik ką būtum pjaustęs aštriuosius pipirus ir dabar nori masturbuotis."

 

Žmonai pasiskundus vyrui: „Antanai, mes niekur niekada kartu nevaikštome...“, šis nuramino:  „Gerai, rytoj, kai nešiu šiukšles, galėsi eiti kartu.“ O šeimos santykių psichologai pastebi, kad jei vyras užsikrėtė, o žmona ne, tai tokie ten ir santykiai šeimoje!

 

Lietuvos sveikatos apsaugos ministrui pranešus, kad nupirktas didžiulis kiekis testų, netrukus paaiškėjo, kad jie skirti nėštumui nustatyti. „Kitokių nebuvo’, - atkirto niekada nepasimetantis strategas.

 

O ar žinote, ką karantino metu siunčia į parduotuvę? Tą, kurį mažiausiai myli.

 

Beje, jau paaiškėjo ir kodėl karantino pradžioje žmonės taip masiškai pirko tualetinį popierių – pasirodo, vienam nusičiaudėjus, visi aplink esantys, pridirba į kelnes.

 

Tai – šių dienų „folkloras“, pašmaikštavimai, einantys iš lūpų į lūpas, keliaujantys po interneto platybes ir juoku atmiešiantys ne visada linksmą kasdienybę.

 

Šiandien balandžio 1-oji – pokštų ir juokų diena. Tegu ji būna linksma, bet be apgavysčių. Kai gyvenimas krečia šunybes, kam dar mulkinti vieniems kitus?

 

Juk tam, kad pasijuoktum, nebūtina kažką apgauti. Užtenka būti gerai nusiteikus, nesinervinti dėl to, ko negali pakeisti ir su humoru pažvelgti net į „užknisančius“ dalykus.

 

Įvairių sričių ekspertai vieningai sutaria, kad juoktis – sveika. Sakoma, kad juokas padeda kovoti su ligomis ir stiprina sveikatą. Jis gamina organizme vitaminą C.

 

Juokas atpalaiduoja organizmą ir padeda kovoje su stresu – juokas lėtina širdies plakimą ir mažina kraujo spaudimą.

 

Juokas stiprina mūsų organizmo imuninę sistemą.

 

Amerikiečių mokslininkai teigia, kad sugebėjimas pasišaipyti iš savo problemų sukuria galios jausmą, kuris skatina pozityvią viltį - kol dar sugebame juoktis ir kikenti, mažiau pasiduodame depresijai ar nevilčiai.

 

Ir dar daugybę teigiamų dalykų duoda juokas. Jis netgi degina kalorijas! Tad kuo daugiau juokimės, kad po karantino netektų kviesti meistrų namų durims praplatinti.

Komentarų nėra