Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 285

Karantinas Alytuje nesutrukdė kasmetinio gatvių duobių remonto

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus inf.  •    •  14:20, 2020-03-24
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Karantino metu tam tikri darbai nestoja, o ir šiltesni orai leidžia ankščiau pradėti duobių taisymo darbus Alytuje. Kasmetinis pavasarinis asfalto dangos duobių taisymas šiuo metu vyksta Pirmajame Alytuje.

 

Kaip įprastai pirmiausia pradedamos taisyti pagrindinės gatvės, tuomet mikrorajonai, o vėliau, jei liks lėšų, bus taisomi ir įvažiavimo į kiemus keliukai. Savivaldybė atkreipia gyventojų dėmesį, kad ne visos duobės bus užtaisomos tą pačią dieną. Todėl atsiprašo už nepatogumus jų remonto metu.

 

Mieste daug duobių atsiveria kiekvienais metais ir jų atsiradimo vietos yra visiškai neprognozuojamos. Duobės dažniausiai atsiranda pasikeitus oro temperatūrai, o joms didėjant, sukeliami ne tik nepatogumai, bet ir nuostoliai vairuotojams. Tos vietos, kuriose yra numatomas dangos iširimas, yra remontuojamos dar prieš žiemą. Tačiau neretai pasitaiko atvejų, kai duobė atsiveria visiškai matomų įtrūkimų neturėjusioje dangoje. Todėl svarbu atsivėrusią duobę pastebėti laiku, kad būtų galima kuo greičiau ją užtaisyti.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai