Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Iš kalėjimo grįžęs vyras ryžosi žiauriam poelgiui: nepadorių kėslų vedinas – užpuolė garbaus amžiaus moterį

AlytusPlius.lt informacija  •    •  9:51, 2024-04-15
Asociatyvi nuotr.

Garbaus amžiaus moteris, paskolinusi keletą eurų primygtinai jos krepšelį prašiusiam panešti vyrui, tuomet dar nenutuokė, kad netrukus dėl jo kaltės jai teks patirti tikrą košmarą. Kadangi jis žinojo, kur senjorė gyvena, vėliau sugrįžo neva tai grąžinti skolą. Tačiau įsibrovęs į jos namus – moterį užpuolė, pasikėsindamas tenkinti savo lytinę aistrą

 

Šis išpuolis įvyko pernai metais, rudenį. Nusikaltėlis buvo teisiamas Alytaus apylinkės teismo Varėnos rūmuose ir neseniai pripažintas kaltu dėl pasikėsinimo lytiškai santykiauti prieš žmogaus valią. Savo žiaurių kėslų jis nebaigė dėl nuo jo valios nepriklausančių priežasčių: laimei, moters pagalbos šauksmą išgirdo kaimynai, kurie pačiu laiku atskubėjo į pagalbą.

 

Kaltinamasis minėtą moterį dviračiu prisivijo jai beeinant keliu ir nešantis krepšelį. Jis siūlėsi moteriai padėti, panešti krepšį, ir nors ši sakė, kad jai pačiai nesunku, visgi vyras paėmė krepšį, užkabino ant dviračio rankenos ir lydėjo moterį iki pat jos namų. Gyventoja šio vyriškio nepažinojo, žinojo tik jo brolį.

 

Parlydėjęs iki buto, vyriškis paprašė moters paskolinti jam 5 eurus, esą atiduos, kai gaus algą. Tad gyventoja surinko ir atidavė jam smulkius pinigus.

 

Praėjus porai dienų, moteris, būdama namuose, išgirdo beldimą į duris. Atidarius – išvydo tą patį vyriškį, kuris tvirtino atnešęs skolą. Moteris į vidų jo neįsileido, paėmė pinigus ir norėjo užverti duris, tačiau neblaivus vyriškis ją nustūmė ir vis tiek įsibrovė į butą. Ji pareikalavo išeiti, nes šauks kaimynus. Tuomet vyriškis ėmė prie jos nepadoriai priekabiauti, bandė nurengti, pargriovė ant lovos. Besigrumiant ir besišaukiant pagalbos, jis spaudė moteriai nosį, burną, buvo įrėmęs alkūnę į krūtinę. Tokiais veiksmais jis nežymiai sutrikdė jos sveikatą.

 

Kadangi buto langas buvo atidarytas, kaimynės pagalbos šauksmą išgirdo lauke buvęs berniukas, kuris nieko nelaukdamas pats atėjo į kaimynės butą. Berniukui pravėrus duris, jį iškart pasitiko minėtas vyras. Berniukas klausė, ar viskas gerai, vyriškis patikino, kad taip, ir užtrenkė prieš nosį duris.

 

Tuomet berniukas nuskubėjo pas kitą kaimynę, tvirtino, kad girdėjo pagalbos besišaukiančią garbaus amžiaus gyventoją, pro langą matė, kaip ją puola kažkoks vyras. Tad šalimais gyvenanti moteris nuskubėjo pas senolę, ėmė belsti į jos duris ir garsiai šaukti, kad atidarytų. Netrukus jas atidarė ir akimirksniu paspruko minėtas vyriškis. O garbaus amžiaus moteris kaimynams papasakojo, kas nutiko, ir paprašė iškviesti policiją.

 

Paaaiškėjo, kad piktadarys savo gyvenime jau buvo teistas šešis kartus, be to – pripažintas pavojingu recidyvistu. Jis 2022 metų pavasarį buvo paleistas iš laisvės atėmimo vietos, atlikęs bausmę už vagystę ir nužudymą. Praėjus tik metams – vėl pasikėsino padaryti sunkų nusikaltimą prieš asmenį. Kaltinamąjį neigiamai charakterizuoja ir seniūnija. 

 

Nors teisme kaltinamasis savo kaltės nepripažino ir teigė pats nežinojęs, kas jam užėję, visi įrodyma buvo jo nenaudai. Teismas pripažino, jog jis pasikėsino išžaginti garbaus amžiaus nukentėjusiąją, savo veiksmų neužbaigė dėl nuo jo valios nepriklausančių priežasčių: nukentėjusios šauksmą išgirdo kieme buvęs berniukas, jis skambino mamai, klausė kada grįš, tada nubėgo pas kitą kaimynę. Sujudus kaimynams – nusikaltėlis atsitraukė ir pabėgo.

 

Teismas kaltinamajam skyrė 3 metų ir 10 mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai