Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kalėdinio Alytaus konkursas kviečia puošti savo erdves šventiniais akcentais!

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  17:53, 2022-12-01
Tegul jaukumas sujungia!
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Kūrybingi, išradingi, originalūs alytiškiai jau ne vienerius metus gražiai papuošia savo namus, įmones, švietimo įstaigas ar kitas erdves. Šiemet vėl kviečiame puoštis kalėdiniais akcentais ir kurti miesto jaukumą. Tegul kalėdiniai akcentai, puošiantys jūsų erdves, priverčia nusišypsoti net ir didžiausią paniurėlį.

 

Šių metų Kalėdinio aplinkos puošimo konkurso tema „Jaukumas sujungia“. Jūsų erdves lai puošia rankų darbo nykštukai, eglutės, eglių šakų girliandos ar kiti kūrybingi akcentai. Tikimės, kad jūsų idėjos bus spalvingos ir kūrybingos.

 

„Kalėdinį jaukumą savo namų ar darbo aplinkoje galime susikurti mes patys ir juo nustebinti kitus.  Mes visi galime sukurti sau ir aplinkiniams šventinę nuotaiką prie lauko durų pastatydami žaismingai papuoštą kalėdinę eglę ar įspūdingas roges, o gal erdvę galime papuošti dideliais šventiniais kaspinais ar rankomis kurtais žaisliukais – viskas priklauso tik nuo mūsų galvoje besisukančių idėjų. Būkite bendruomeniški, pakvieskite savo šeimos narius, kaimynus ar kolegas ir kurkite jaukias Kalėdas Alytuje“, – puošti miestą didžiosioms metų šventėms alytiškius kviečia Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

 

Kurkite išskirtinius akcentus prie savo individualių namų, daugiabučių kiemų, įmonių, įstaigų, parduotuvių vitrinose ar pastatų fasaduose. Būkite išradingi ir priverskite kaimynus, bendradarbius ar praeivius stabtelti ir nusišypsoti.

 

Laukiame jūsų papuoštų erdvių nuotraukų iki gruodžio 19 dienos. Nuotraukas feisbuke ir instagrame žymėkite grotažymėmis #KalėdiškasAlytus ir #JaukumasSujungia arba siųskite jas el. p. agne.grigaliunaite@alytus.lt. Būkite aktyvūs!

 

Kaip ir kasmet žaismingai papuošusių savo aplinką ieškosime ir mes. Labiausiai papuoštą miesto vietą Alytaus miesto savivaldybės feisbuke išrinksite jūs, o komisija nominuos šių keturių kategorijų nugalėtojus:

 

    ïįmonės, įstaigos, organizacijos;


    ïdaugiabučių namų savininkų bendrijos;


    ïindividualūs gyvenamieji namai;


    ïšvietimo įstaigos.

 

Konkurso metu vertinsime jūsų kūrybingumą, originalumą, išskirtinumą, meniškumą, o jo nugalėtojai bus įvertinti specialiais Alytaus miesto savivaldybės įsteigtais prizais.

 

Tegul jaukumas sujungia!

Rekomenduojami video:

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai