Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Kalėdinėje pasakoje ir lazerių šėlsme sužibo Alytaus eglutė!

AlytusPlius.lt informacija  •    •  18:12, 2022-12-02
Alytaus kalėdinė eglė.
AlytusPlius.lt nuotr.

Šventinė Alytaus miesto eglė jau sužibo! Penktadienio vakarą žaliaskarė suspindo daugybės lempučių šviesomis ir, pasipuošusi burbulais, atsiskleidė visu savo grožiu.

 

Susirinkusius į eglės įžiebimo šventę pasveikino su atžalomis į sceną atėjęs Alytaus meras Nerijus Cesiulis. „Daugybę metų, kai aš buvau mažas, gruodžio pradžioje mes susirinkdavome į tą pačia vietą, Rotušės aikštėje, įžiebti Kalėdų eglutę. Visiems vaikams linkiu, kad Kalėdų senelis atneštų tai, ko jie prašė. O tėveliams – jei ko laukiate, linkiu sulaukti, jei tikite, siekiate svajonių –  linkiu, kad jos išsipildytų, ir kad šventinės datos būtų ne tik kalendoriuje, bet ir jūsų širdyse“, - linkėjo miesto vadovas.

 

Kalėdinė Alytaus eglė sužibo įspūdingo 3D lazerių šou fone.

 

 

Šiemet Alytaus miesto savivaldybė neišlaidavo. Eglutės papuošimui, dekoracijoms skyrė 10 tūkst. eurų. Eglė – klasikinė, suformuota ant metalinio karkaso, dėliojant gyvų eglių šakas.

 

 Eglutės apačia papuošta įvairiaspalviais burbulais. Visur kitur – lemputės.

 

 

Eglutei naudotas karkasas pirktas dar pernai metais. Taip pat panaudoti ir iš anksčiau turimi žaisliukai.

 

Eglutės įžiebimo šventėje buvo sukurta stebuklinga kalėdinė 3D pasaka su lazerių šou. Koncertavo Rūta Loop ir Alytaus jaunimo centro vokalinė studija „Vaja“, Jaunimo centro dramos studijos „Skrajokliai“ miuziklo grupė, Jaunimo centro vokalistės Vakarė Jarmalavičiūtė ir Kotryna Ciūnytė, pasirodė šiuolaikinio šokio studija „Aušrinė“. Ir žinoma – visų labai lauktas Kalėdų senelis.

 

 

TIESIOGINĘ transliaciją žiūrėkite ČIA